FATMfanclubPL Logo
www.florenceandthemachine.pl
https://www.facebook.com/FATMfanclubPL

Eye Love – zamówienia naszyjników

Florence + The Machine Fan Club PL

Mamy przyjemność przedstawić Wam kolekcję naszyjników Eye Love inspirowanych wzorem Trzeciego Oka, będącego elementem akcji koncertowych Eye Love (Myself) przygotowanych przez nas z okazji Open’er Festival 2016.

Kupując naszyjnik pomagacie potrzebującym! Zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Podaj Rękę (www.podajreke.org).

 

separator

 

Pierwowzór naszyjnika trafił w ręce Flo przed jej występem na Open’erze. Florence założyła naszyjnik na scenę, by podczas utworu Third Eye ściągnąć go i unieść, pokazując całej publiczności, której to zadaniem było podniesienie wtedy w górę złotych kartek wyciętych na kształt owego Oka.

te

Symbolika naszyjników jest dla nas bardzo wyjątkowa. Nawiązują one do motywu patrzenia sercem, patrzenia przez pryzmat miłości przede wszystkim do samego siebie. Zauważania własnych uczuć, potrzeb. Trzecie oko widzi tylko serce i jest jego przewodnikiem. Trzecie oko patrzy w nas samych, w poszukiwaniu tej miłości i związanych z nią pragnień. Trzecie oko było kluczem do samoakceptacji Florence, poniekąd kluczem do jej własnego szczęścia. Wierzymy w to, że każdy z nas ma w sobie takie właśnie trzecie oko i mamy nadzieję, że nasze naszyjniki będą Wam o tym codziennie przypominać!

separator

Kolekcja ta została przygotowana przy współpracy z Panem Jackiem Wysokińskim, zajmującym się na co dzień produkcją biżuterii.

Naszyjniki dostępne są w dwóch kolorach – pozłacanym oraz srebrnym. Wykonane są ze srebra próby 925. Naszyjnik srebrny jest dodatkowo posrebrzony, a złoty jest pozłocony na ok. 0,5 mikrona twardym złotem. Cały naszyjnik, czyli łańcuszek wraz z wisiorkiem ma ok. 45 cm długości.

aaa

Cena naszyjników wraz z wysyłką kurierską jest następująca:

Zamówienia będziemy zbierać przez miesiąc (do 16. listopada 2016 r.), a wysyłka nastąpi od 15. grudnia 2016 r.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na temat składania zamówień oraz płatności w dziale Jak złożyć zamówienie.

screen-shot-2016-10-05-at-11-49-22

podaj_reke_top