We’ve Got The Love – druga akcja koncertowa na OWF

ygtl

Zeszłoroczny występ Florence + the Machine w naszym kraju został okrzyknięty przez wiele portali najlepszym wydarzeniem 2013 roku. Również tym razem chcemy dać z siebie wszystko, dlatego planujemy zorganizować nie jedną, ale dwie akcje koncertowe!

Oprócz wianków, brokatu i karteczek z napisem WELCOME BACK (przeczytaj więcej), Waszym kolejnym zadaniem będzie wzięcie ze sobą… serca! O co dokładnie chodzi?

Bez owijania w bawełnę, chcemy, abyście wycięli ze sztywnego papieru czerwone serca, naskrobali na nich imię muzyka wchodzącego w skład Florence and the Machine, a następnie unieśli Wasze serca wysoko w powietrze podczas utworu You’ve Got The Love!

You’ve Got The Love to utwór, który zawsze wzbudza potężne, pozytywne emocje, pełen jest ciepła i miłości – te właśnie uczucia pragniemy przekazać zespołowi. Wszystkim razem i każdemu z osobna! Dlatego właśnie prosimy, byście na swoich sercach umieścili imię członka zespołu, którego uwielbiacie i doceniacie. Nie ograniczajcie się do Florence, to wybór oczywisty. Pamiętajcie, że nic nie sprawia jej więcej radości, niż świadomość, że reszta członków zespołu nie jest spychana na drugi plan, chcemy, by ujrzała, że wszystkie te emocje wędrują od nas do każdego z nich!

Mamy jednak parę wymagań:

  • serce powinno być czerwone, wycięte z kartki A3 (najlepiej technicznej), w celu dobrej widoczności ze sceny
  • napis na sercu powinien być biały, taki mały patriotyczny akcent, który zarazem ułatwi zespołowi jego odszyfrowanie (możecie wyciąć litery z białego papieru lub na przykład namalować je farbą)
  • na drugiej stronie każdy z Was będzie mógł umieścić w nim dowolne słowa skierowane do zespołu. Mogą rozpoczynać się od „You’ve Got…”, może to być prosty rysunek, w tym przypadku dajemy Wam wolną rękę i stawiamy na inwencję twórczą. Prosimy tylko, byście postawili na przejrzystość i jasność przekazu.
  • Imiona: FLO, ISA, TOM, CHRIS, ROB, MARK, RUSTY, SAM, SHERINA, BRENDEN (lub samo CHOIR)

serca

UWAGA! Jesteśmy świadome tego, że w obecnej sytuacji żadna z piosenek nie jest pewniakiem. Dlatego, w razie gdyby miała się ona nie pojawić, serca unosimy podczas utworu Dog Days Are Over! Setlista jest owiana tajemnicą na tyle, że trudno nam cokolwiek przewidzieć – Dog Days zawsze pojawiało się pod koniec występu, You’ve Got The Love było ruchome. Tym razem jednak nie wiemy, jak wyglądać będzie kolejność utworów. Jeśli You’ve Got The Love nie pojawi się w ciągu pierwszych 10 piosenek, serca wędrują w górę na Dog Days Are Over! :)

‚We’ve Got The Love’ to jedna z dwóch planowanych akcji koncertowych, wspieranych przez organizatora Orange Warsaw Festival – Rochstar! (https://www.facebook.com/rochstarcrew)

  • your heart should be RED, cut out from A3 sheet of paper, we want to be sure that it’s visible from the stage
  • the caption on the heart should be WHITE (you can paint or stick the letters onto the heart)
  • on the reverse side, you are free to draw or write something especially for the band. Your words can start with „You’ve Got…”. Be creative, but at the same time make sure that the drawings and/or text is readable.
  • Names: FLO, ISA, TOM, CHRIS, ROB, MARK, RUSTY, SAM, SHERINA, BRENDEN (or CHOIR)

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik