Welcome Back – Pierwsza akcja na OWF

welcomeback2

Wianki i brokat to już z całą pewnością tradycja, natomiast dzisiaj nadeszła pora na ogłoszenie pierwszej akcji koncertowej na Orange Warsaw Festival! Długo zastanawiałyśmy się nad tym w jaki sposób powitać zespół i podziękować za ten zaskakująco szybki, nieprzewidywalny i wyjątkowy powrót do Polski. Wierzymy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu damy radę i podobnie jak w Krakowie pokażemy Florence i Maszynie na co nas stać.

Co robimy? Waszym zadaniem będzie przyniesienie ze sobą białej kartki z wielkim napisem WELCOME BACK, która wszyscy podniesiemy na samym początku koncertu, czyli wraz z wejściem zespołu na scenę, bez względu na to, jaka piosenka będzie rozpoczynała show. Tym sposobem pragniemy z rozmachem przekazać Florence, jak wiele znaczy dla nas kolejny koncert i jak mile widziana jest w naszym kraju. Jesteśmy przekonane, że te dwa z pozoru proste słowa przyniosą wiele radości, a także wyrażą naszą wdzięczność i oddanie zespołu!

Jeśli chodzi o stronę techniczną mamy parę uwag. Chcemy, aby napis był czytelny i przejrzysty, dlatego przygotowałyśmy dla Was gotowy szablon. (link do pobrania) Napis wystarczy jedynie wydrukować na białej kartce A4. Bardzo prosimy, abyście dostosowali się do naszego projektu i nie tworzyli własnych, a jeśli to będzie konieczne (zakładamy jednak, że każdy ma możliwość wydrukowania takiej karteczki) wymagane jest, aby każde słowo zostało napisane dużymi, czarnymi literami na białej kartce formatu A4. Do koncertu pozostały ponad dwa miesiące, zachęcamy do informowania o akcji wszystkich znajomych, którzy wybierają się na festiwal i oczywiście drukowania kartek! Jak sami widzicie akcja nie jest skomplikowana, potrzebujemy jedynie Waszego licznego zaangażowania i gwarantujemy, że efekt będzie miażdżący! Liczymy na Was! Ze swojej strony zrobimy wszystko, by akcja miała jak największy rozgłos.

‚Welcome back’ to jedna z dwóch planowanych akcji koncertowych, wspieranych przez organizatora Orange Warsaw Festival – Rochstar! (https://www.facebook.com/rochstarcrew)

welcome_back

Kliknij aby pobrać plik pdf

 

welcome_backClick to download pdf

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik