Zestawienie projektów i prezentów – koncert na Open’er Festival 2016

Oto zestawienie aktualnych projektów związanych z koncertem Florence + the Machine na Open’er Festival 29. czerwca 2016 r.

Zapraszamy też do dołączenia do facebookowych wydarzeń, w których na bieżąco pojawiają się wszelkie informacje związane z koncertem:

Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je śmiało w komentarzach lub na naszym fb: fb.com/FATMFanClubPL

 

W tym roku postawiłyśmy na motyw podróży, towarzyszący Flo od początków jej twórczości, mający swój moment kulminacyjny w ostatniej erze. ‚How Big How Blue How Beautiful’ przedstawia nam wewnętrzną wędrówkę, zagłębianie się w każdy zakamarek swojego ‚ja’. W albumie widzimy nawiązania do ‚Boskiej Komedii’ Dantego oraz ‚Odysei’ Homera – Florence odbywa osobistą podróż po kręgach własnej wersji Nieba, Piekła i Czyśćca. Skupimy się zarówno na swoistej podróży każdego z nas – podróży w poszukiwaniu samego siebie, jak i podróży Florence poprzez wszystkie trzy ery twórczości zespołu.

 

POCZTÓWKI ‚POSTCARDS FROM THE SONG’

 

Tym razem weźmiemy pod lupę dwa stałe elementy prezentów od polskich fanów i złączymy je w jedność! Co mamy na myśli? Fanarty i pocztówki! Waszym zadaniem będzie stworzenie pracy w formie pocztówki, której adresatką będzie nie kto inny jak sama Florence. Co ma widnieć na owej pocztówce? W tym momencie musicie użyć swojej wyobraźni i przenieść się w świat swojej ulubionej piosenki Florence + the Machine, bo to właśnie stamtąd wyślecie swoją kartkę. Stąd nazwa akcji – Wasze kartki wysłane będą z i od wybranej przez Was piosenki. Czy to będzie latarnia morska z Landscape, czy ociekający szampanem dom z ‚Over the Love’, upojna noc z” Howl’, a może zamglone wzgórza z ‚Long & Lost’? W tym momencie ogranicza Was tylko wyobraźnia – możecie potraktować utwór dosłownie, zagłębić się w metaforę, nawiązać do teledysku lub wyobrazić sobie swoją własną scenografię.

Więcej informacji: KLIK

postcards

DEADLINE: 10. czerwca 2016

 

ALBUM DLA ISABELLI ‚TIME MACHINE’

Jeszcze nigdy w dobitny sposób nie udało nam się wyrazić naszego uznania, szacunku i uwielbienia dla roli Isy Machine w procesie twórczym Florence + The Machine, przechodzimy zatem w trybie natychmiastowym do ogłoszenia akcji, mającej na celu uświadomienie najmniejszemu członkowi zespołu jego wielkości! Tym razem stawiamy na tę klasyczną i niezawodną formę przekazu, jaką jest vintage album z fanartami, którego stworzenie i dekoracja będzie już naszym zadaniem. Do Was należy zapełnienie wszystkich stron. Czym? Chciałybyśmy, by album ten bym swoistym hołdem dla Isy Machine jako osoby i artystki. Będzie nosił nazwę ‚Time Machine’ i chciałybyśmy, żeby stanowił on coś na miarę pamiętnika ze wspomnieniami, pięknymi chwilami, nie tylko z przeszłości, ale i z teraźniejszości i przyszłości, które pojawią się na jego kartkach. Prosimy Was o stworzenie prac przedstawiających działalność Isabelli w zespole na przestrzeni lat, jej niezwykłe powiązanie z Florence, jej wyobrażenie piękna, muzyki i świata.

Więcej informacji: KLIK

timemachine

DEADLINE: 10. czerwca 2016

 

KONKURS NA PLAKATY

Konkurs polega na zaprojektowaniu plakatu promującego występ Florence + The Machine na Open’er Festival 2016! Liczy się kreatywność – od Was zależy w jaki sposób przedstawicie czy to cały zespół, czy samą wokalistkę i jak oddziaływać on będzie na odbiorców – just keep your minds open. Może on nawiązywać do wszystkiego, co tylko kojarzy Wam się z zespołem i tworzoną przez nich muzyką.

Więcej informacji: KLIK

posters

DEADLINE: 10. czerwca 2016

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik