Zestawienie akcji koncertowych – koncert w Łodzi 12.12.2015

Plakat_akcje_FATM

Oto zestawienie akcji koncertowych, które zostaną przeprowadzone na koncercie Florence + the Machine w Łodzi 12. grudnia 2015 r.

Zapraszamy też do dołączenia do facebookowych wydarzeń, w których na bieżąco pojawiają się wszelkie informacje związane z koncertem:

Akcje koncertowe – DOŁĄCZ

Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je śmiało w komentarzach lub na naszym fb: fb.com/FATMFanClubPL

separator

REACH OUT

Wróćmy na chwilę pamięcią do tego wyjątkowo upalnego sierpniowego poranka, kiedy to ponad sto osób zgromadzonych na warszawskiej plaży przy Wiśle, nie zważając na palące słońce i piach parzący stopy, wspólnie odtańczyło słynny taniec How Big, How Blue, How Beautiful. Poranka, który wspominamy jako jeden z najbardziej surrealistycznych, zapierających dech w piersiach momentów w naszym życiu. Ci, którzy tam z nami byli dokładnie wiedzą, o jakich emocjach mowa… Przypomnijmy sobie również dzień urodzin samej Florence, kiedy na oficjalnych profilach zespołu pojawiły się osobiste podziękowania za nasz flashmob. Kiedy dowiedzieliśmy się, że każdy członek zespołu i ekipy FATM, a także ich przyjaciele i rodzina widzieli efekty naszej pracy, a sama Florence rozpłakała się ze wzruszenia. ‚All of us and Flo loved the video you guys did.’

Tym razem nic nie będzie przypadkowe. Naszym tłem stanie się oczywiście utwór How Big, How Blue, How Beautiful, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło – i dla Florence, i dla nas. Utwór, dzięki któremu naszą mała więź z artystką jest silniejsza niż kiedykolwiek i która to będzie miała szansę ewoluować w coś naprawdę pięknego.

Więcej informacji: KLIK

akcja2

 

CLOTHES OFF – AKCJA CHARYTATYWNA

Clothes Off to akcja powstała przy współpracy z… Fundacją Happy Kids. Jak dobrze wiecie, swoistym rytuałem trasy How Big stało się zrzucanie ubrań i ogólne ciuchowe szaleństwo prowokowane przez Florence podczas utworu Dog Days Are Over. Chciałybyśmy wziąć ten element nowego show i przemienić go w coś dużo większego, a także wykorzystać ten motyw, by małym wysiłkiem nieść pomoc potrzebującym. Jak?

Więcej informacji: KLIK

akcja1

 

WIANKI I BROKAT

Zaczęło się od małego pomysłu na pojedynczą akcję podczas Coke Live Music Festival 2013, rozwinęło się w setki, czy nawet tysiące wianków podczas Orange Warsaw Festival rok później. Nikt się tego nie spodziewał, a jednak narodziła się u nas mała tradycja. I tym razem nie będzie inaczej. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wianki i brokat towarzyszyć nam będą również podczas koncertu w Łodzi! Niby sprawa oczywista, lecz oficjalnie rzec trzeba. Akcja #0, bo to przecież tylko tło! Za to wyjątkowo urokliwe.

A zatem: na tegoroczny występ zaopatrujemy się w brokat i wkładamy wianki! Nie, nie wieńce Bożonarodzeniowe, choć okres będzie temu sprzyjał. Tym razem trzeba będzie przygotować się w domu, bo stokrotek pod Areną nie znajdziecie. Widzimy się!

 

10355493_922059431169826_1996436018673005759_o

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik