WHAT THE HELL IV – Ogólnopolski zlot fanów Florence + The Machine

The honour would be entirely ours if you could attend our little party…

separator

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że po dłużącym się w nieskończoność roku przerwy WHAT THE HELL powraca do Warszawy!

Czwarta już edycja tego wyjątkowego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest ogólnopolski zlot fanów Florence + The Machine odbędzie się w ostatni weekend wakacji – 30-31 sierpnia! Po raz kolejny bawimy się aż dwa dni!

separator

separator

Czwarty rozdział WHAT THE HELL składać się będzie z dwóch części – nagrania + integracja w piątek oraz impreza + nagrania w sobotę!

separator

30.08.2019 (piątek) – teledysk Hunger + integracja

Naszym tegorocznym projektem audiowizualnym, który powstanie podczas WHAT THE HELL w Warszawie będzie teledysk do Hunger. Podążając łódzkiem tokiem myślenia postanowiłyśmy, że tegoroczne nagrania nie będą skupiać się na twórczości Florence ani na zespole, a… no właśnie, na nas! Na nas jako na pięknej społeczności, którą tworzą absolutnie wyjątkowi ludzie. Obawiamy się, że szczegóły scenariusza będziemy musiały zachować dla siebie jeszcze przez chwilę, przygotujcie się jednak na dzień pełen tańców połamańców w palącym warszawskim słońcu! 

Na całodniowy plan nagrań naszego projektu zapraszamy każdego, udział w nich jest oczywiście bezpłatny, lecz i tym razem będzie on wymagał kreatywnego zaangażowania z Waszej strony. Nagrania rozpoczną się w piątek o 11:00 rano. Dokładną lokalizację, wraz z instrukcjami dotyczącymi Waszych przygotowań do roli podamy już wkrótce, prosimy jednak o bezzwłoczne dołączenie do specjalnej fejsbukowej grupy, w której wszelkie potrzebne informacje będą się na bieżąco pojawiać. 

Nagrania będą składać się z dwóch części. Oprócz piątkowego spotkania materiał będziemy kręcić także podczas imprezy WHAT THE HELL w sobotni wieczór. Oczywiście udział w obu nie jest obowiązkowy! Tymczasem zostawiamy Was ze słowami samej Florence:

This song was never meant to be a song. It was a poem, written in an effort to understand the ways I looked for love in things that were not love. I was never thinking it would be a song, but maybe that’s the point. And by singing it out loud, together we become a choir, a chorus, higher than the hurt, louder than loneliness….

Dodatkowo, jako że w przeszłości w całym szaleństwie nagrań i imprezy brakowało czasu na spokojniejsze rozmowy i właściwą integrację, w tym roku postanowiłyśmy takową dostarczyć. Wszystkich chętnych na luźne spotkanie integracyjne zapraszamy na plażę nad Wisłą o godzinie 21:00 po zakończeniu nagrań. Spotkamy się w gronie fanclubowym, lecz bardziej prywatnie; nie planujemy w żaden sposób organizować tego czasu.

separator

31.08.2019 (sobota) – impreza + nagrania

Przebierana impreza WTH Party odbędzie się następnego dnia w warszawskim klubie VooDoo, spotkamy się jednak nieco wcześniej niż zwykle! Na venue zapraszamy Was bowiem już na godzinę 18:00, gdzie przez pierwsze dwie godziny będziemy dokręcać sceny do teledysku. Oczywiście chcemy zobaczyć Was w przebraniach!

Dokładnie tak jak przy okazji poprzednich edycji, chciałybyśmy, by każdy z Was wyraził się w dowolny floręsowy sposób – możecie przebrać się za Florence lub po prostu zainspirować się jej estetyką; w grę wchodzą (zdajemy sobie sprawę, że to zaledwie wybiórcza wyliczanka): koronkowe „firanki” zarówno w wersji maxi, jak i mini z epoki Lungs; jeszcze bardziej lungsowe kroje w stylu nietoperza, bufiaste rękawy, body, catsuity, przezroczystości, kombinezony; kwieciste (i nie tylko!) zwiewności w najróżniejszej postaci i stopniu zwiewności; długie, lejące się suknie ery Ceremonials; cekinowe, koralikowe, błyszczące, obcisłe kreacje niczym z 2012 roku; wzorzyste garnitury i płaszcze, kapelusze, wianki, pierścionki, peruki. Stawiamy na maksymalizm, wybieramy przepych i pozwalamy, by szalony gust Florence ukształtował za nas wizję naszych kreacji!

Zaznaczamy, że odpowiednie przebranie jest warunkiem wstępu na teren imprezy

separator

Wydarzenie na facebooku

Prosimy, by do wydarzenia dołączały osoby zdecydowane na udział w nagraniach/imprezie/całym zlocie!

Gdy ruszy sprzedaż wejściówek powstanie również zamknięta grupa tylko dla osób, które pojawią się na imprezie, tam będziemy dyskutować/ustalać wszelkie szczegóły, odpowiadać na pytania i rozwiewać wszelkie wątpliwości.

A lot of love, a lot of blood… szykujcie dobry humor, brokat, a przede wszystkim przebrania!

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

separator

‘What the hell’ is really important as well, because you’ll dance with the devil again at some point, and maybe it will be fun. I’ve heard he does a really good foxtrot.’

separator

Ze szczegółami poprzednich edycji zlotu możecie zapoznać się na naszej stronie:

WHAT THE HELL I – 2015

1. Relacja ze zlotu

2. Galeria zdjęć z imprezy
+ fotobudka

 

WHAT THE HELL II – 2016

1. Galeria zdjęć z imprezy
+ fotobudka

 

WHAT THE HELL III – 2017

1.  Fotobudka

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik