What The Hell – Chapter III – szczegóły akcji #WHOLEHEARTPOLAND

WHAT THE HELL – Chapter III zbliża się wielkimi krokami…

Poniżej znajdziecie wszelkie potrzebne informacje związane z pierwszym dniem zlotu WHAT THE HELL – Chapter III, podczas którego będziemy nagrywać teledysk dla zespołu. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z treścią posta.

Wszelkie informacje na temat drugiej części zlotu, czyli imprezy WHAT THE HELL Party – Chapter III, zostały wysłane drogą mailową do osób, które zakupiły bilety.

Już za nieco ponad tydzień spotykamy się w Warszawie na planie video WHOLE HEART!
Pamiętajcie, że efekt nagrań zależy od Was i Waszego zaangażowania, liczymy zatem na wspaniałe przebrania i punktualność umożliwiającą sprawny przebieg dnia.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat godzinowego planu teledysku oraz lokalizacji nagrań.

CEREMONIALS + EXTRA

Osoby, którym przydzielone zostały utwory Ceremonials lub extra proszone są o stawienie przy popiersiu Ignacego Paderewskiego (wejście do Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Paderewskiego od strony Stadionu Narodowego przy Rondzie Waszyngtona) o godzinie 8:45. Na spóźnialskich będziemy czekać tylko do 9:00, potem całą grupą ruszymy do miejsca nagrań w okolicy Stawów Kaczych. Nagrania zakończą się około 11:00.

 

LUNGS

Nagrywanie Lungs rozpocznie się około 11:00 w tym samym parku. Prosimy Was o przybycie pod rzeźbę ‘Kąpiąca się’ przy Stawie Łabędzi o godzinie 11:00, skąd wspólnie ruszymy do lokalizacji nagrań. Ponownie zaznaczamy, że nie będziemy czekać na spóźnialskich, postarajcie się zatem stawić na miejscu na czas. Nagrania zakończą się około godziny 13:00.

 

HOW BIG, HOW BLUE, HOW BEAUTIFUL

Kręcenie scen HBHBHB rozpocznie się o 14:00 w Łazienkach Królewskich. Osoby przydzielone do tego albumu prosimy o przybycie pod łazienkowski Amfiteatr o godzinie 14:00. Również w tym przypadku niezmiernie istotna jest Wasza punktualność, ponieważ amfiteatr będzie nam udostępniony tylko do godziny 16:00! Nagrania HBHBHB potrwają do 16:00, po czym spotkamy się z resztą aktorów na nagrania wspólne, które potrwają do około 18:00.

 

WSPÓLNE SCENY

Nagrania scen wspólnych rozpoczną się o 16:00 w Parku Łazienkowskim. WSZYSTKICH z Was prosimy i przybycie pod Amfiteatr na czas, stamtąd bowiem udamy się do wybranej przez nas lokalizacji nagrań.

PODSUMOWANIE

 

Jeśli macie ochotę spędzić cały dzień na planie i przyglądać się nagraniom jak najbardziej możecie do nas dołączyć w dowolnym momencie. Jeśli jednak jesteście zainteresowani tylko swoją erą, poniżej znajduje się plan godzinowy. Oznacza on, że osoby przydzielone do:

  • Ceremonials – zaczynają nagrania o 9:00 i kończą o 11:00 w Parku Skaryszewskim, po czym mają 5-godzinną przerwę trwającą do 16:00, po której stawiają się pod Amfiteatrem w Łazienkach Królewskich na nagranie scen wspólnych,
  • Lungs – zaczynają nagrania o 11:00 i kończą o 13:00 również w Parku Skaryszewskim, po czym mają 3-godzinną przerwę trwającą do 16:00, po której stawiają się pod Amfiteatrem w Łazienkach Królewskich na nagranie scen wspólnych,
  • How Big, How Blue, How Beautiful – zaczynają nagrania o 14:00 i kończą o 18:00 w Łazienkach Królewskich (bez przerwy).

9:00-11:00 Ceremonials (PARK SKARYSZEWSKI)
11:00-13:00 Lungs (PARK SKARYSZEWSKI)
14:00-16:00 HBHBHB (ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE)
16:00-18:00 – wspólne sceny (ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE)

Jeśli macie pytania dotyczące swoich przebrań lub nie jesteście pewni tego jak wyglądać będzie Wasza rola w teledysku, kierujcie się do oficjalnej grupy WHOLE HEART, którą znajdziecie pod tym linkiem. 

Na spotkaniu chcemy również wykonać parę grupowych zdjęć w przebraniach!

KONTAKT Z NAMI

 

W razie jakichkolwiek pytań, zarówno teraz, jak i w dniu wydarzenia, prosimy o kontakt na fb (postaramy się sprawdzać skrzynkę na bieżąco) lub pod podanymi numerami telefonu:

Magda: 503985216
Ola: 574457731
Kasia: 512969031
Michalina: 607080589

Jeśli Wasi rodzice mają jakieś wątpliwości związane ze spotkaniem lub imprezą, śmiało możecie wręczyć im jeden z powyższych numerów!

DOJAZD Z DWORCA CENTRALNEGO

 

Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego, aleja Waszyngtona, 00-999 Warszawa, Polska

Autobusy: 158
Tramwaje: 22, 24, 158 (KLIK)

PRZYDATNE LINKI

 

Grupa #WHOLEHEART – teledysk WHAT THE HELL III: KLIK

Opis akcji #WHOLEHEART na naszej stronie: KLIK

Lokalizacja parku Skaryszewskiego im. Ignacego Paderewskiego na Google Maps: KLIK

Lokalizacja Łazienek Królewskich na Google Maps: KLIK

Przydatna strona o transporcie po Warszawie (rozkłady jazdy tramwajów, metra i autobusów): KLIK

Grupa WHAT THE HELL – Chapter III: KLIK

Wydarzenie na facebooku: KLIK

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik