We Will Shine A Light – akcja koncertowa, Łódź 2019

Koncert w Łodzi zbliża się wielkimi krokami, najwyższy zatem czas na ogłoszenie akcji koncertowej!

Po raz drugi mamy do czynienia z arenowym występem Florence + the Machine, a zamknięta przestrzeń stwarza nam ogromne pole do popisu, co oczywiście mamy zamiar wykorzystać! Już teraz możemy zdradzić, że na łódzki koncert zaplanowane są dwie akcje koncertowe i obie w równej mierze będą polegać na pełnym zaangażowaniu zarówno płyty jak i trybun!

Dziś mamy przyjemność ogłosić pierwszą z nich! Przed Wami akcja WE WILL SHINE A LIGHT mająca odbyć się podczas piosenki 100 Years! Jak zwykle zależy nam, aby organizowane przez nas akcje były nie tylko efektowne wizualnie, lecz również niosły ze sobą pewne przesłanie. Wybrałyśmy 100 Years, właśnie ze względu na silne znaczenie utworu, które na pewno jest bliskie sercu każdego z Was.

W utworze Florence śpiewa: ‘Try to fill us with your hate and we will shine a light’ i to właśnie ten wers ma stanowić rdzeń pierwszej akcji!

Na trasie High As Hope Florence wiele mówi o chwiejności naszych czasów i niepokoju jakim napawają napływające co dzień wiadomości. Apeluje, by nie tracić nadziei, trzymać się razem i wspólnie pracować nad lepszym jutrem. ‘Rewolucja w świadomości zaczyna się od jednostki’, dodaje.

„It’s been a rough couple of years. My heart hurts as well every day as well…. but please do not give up hope! Please do good in the ways that you can! It’s easy to think you’re just one person and it doesn’t make a difference or it’s too small and it doesn’t matter but I promise you, it does, it does matter! Because revolution in consciousness starts with individuals! And that’s you! And at this moment in time for all of as, hope has to become an action!”

Światła bywały już elementem naszych akcji i w tym roku pragnęłybyśmy to kontynuować, nadając wszystkiemu oczywiście nieco głębsze znaczenie. Podczas wybranego utworu chciałybyśmy zapalić tysiące lampionów i wypełnić arenę światełkami nadziei. Każde światełko reprezentuje jednostkę, od której wszystko może się zacząć.

W żadnym wypadku nie zależy nam na upolitycznieniu akcji, chciałybyśmy po prostu pokazać, że wciąż tli się w nas nie tylko nadzieja, lecz również chęć czynienia tego świata lepszym miejscem dla nas wszystkich. A to wszystko w prawdziwie spektakularnej, świecącej formie. Podczas 100 Years na arenie panować będą grobowe ciemności, więc efekt będzie niesamowity!

Chciałybyśmy również, byście na swoich lampionach nabazgrali coś od siebie! Krótką wiadomość, myśl lub slogan w duchu akcji. Na części zapewnionych przez nas lampionów będzie widniał napis WE WILL SHINE A LIGHT, reszta jednak należy do Was!

‘We Are All Under The Same Sky’, ‘Hope Is An Action’, ‘We do care’ – to tylko przykłady tekstów, które możecie na nich umieścić! Kto chce, może również przynieść swój baner!

Nie martwcie się o BHP, nasze ‘lampiony’ to tak naprawdę białe papierowe torby A4, które podświetlimy od dołu latarkami z telefonów! Brzmi kuriozalnie, ale efekt jest naprawdę fenomenalny! (przykładowe zdjęcie poniżej) Swoje ‘lampiony’ możecie przygotować sami, będziemy je również rozdawać przed areną. Umieścimy je również na trybunach. Im więcej, tym lepiej! SHINE A LIGHT!

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik