Time Machine – album dla Isabelli

timemachine

Mówi się, że do trzech razy sztuka, ale tak naprawdę czasem może i lepiej zostawić wszystko na ten czwarty, szczególnie jeśli owe odwlekanie ma zaowocować pobudką w pięknym stylu.

Wspomniane trzy razy to oczywiście trzy ostatnie koncerty Florence + The Machine w Polsce, a mowa o osobie tak bardzo ważnej dla istnienia zespołu, która, dość nieświadomie z naszej strony, przez cały ten czas była spychana na dalszy plan przy okazjach owej parady obfitości, jaką zawsze i niezmiennie jest rozdawanie członkom zespołu prezentów od naszego fan clubu.

Jeszcze nigdy w dobitny sposób nie udało nam się wyrazić naszego uznania, szacunku i uwielbienia dla roli Isy Machine w procesie twórczym Florence + The Machine, przechodzimy zatem w trybie natychmiastowym do ogłoszenia akcji, mającej na celu uświadomienie najmniejszemu członkowi zespołu jego wielkości!

Nie będzie to łatwe zadanie i wszystko zależy od Was, ponieważ po raz kolejny to do Was zwracamy się z prośbą o pomoc w wyczarowaniu pięknych rzeczy, z pełnym przekonaniem, że i tym zaraz zaskoczycie nas swoim talentem i kreatywnością.

Tym razem stawiamy na tę klasyczną i niezawodną formę przekazu, jaką jest vintage album z fanartami, którego stworzenie i dekoracja będzie już naszym zadaniem. Do Was należy zapełnienie wszystkich stron. Czym?

Chciałybyśmy, by album ten bym swoistym hołdem dla Isy Machine jako osoby i artystki. Będzie nosił nazwę ‚Time Machine’ i chciałybyśmy, żeby stanowił on coś na miarę pamiętnika ze wspomnieniami, pięknymi chwilami, nie tylko z przeszłości, ale i z teraźniejszości i przyszłości, które pojawią się na jego kartkach. Prosimy Was o stworzenie prac przedstawiających działalność Isabelli w zespole na przestrzeni lat, jej niezwykłe powiązanie z Florence, jej wyobrażenie piękna, muzyki i świata.
Chciałybyśmy, by Wasze prace zobrazowały między innymi:

 • Wasze wyobrażenie Isy jako osoby i artystki w formie oryginalnego portretu

 • Wieloletnią podróż i rolę Isy w zespole Florence + The Machine

 • Fuzję inspiracji Isabelli, którymi regularnie dzieli się ona z nami między innymi na swoim instagramie i twitterze

 • Relację Florence Robot + Isa Machine w kontekście tworzonej przez nie muzyki

  Świadomie nie używamy słowa ‘Florabella’, które wielu fanom kojarzy się raczej z selfies na Instagramie i słodszą stroną owej relacji, która w istocie jest czymś dużo głębszym i dużo ważniejszym zarówno dla nich, jak i dla nas. Chodzi o przedstawienie Florence i Isy jako niezwykłych artystek, które tworzą muzykę opierając się na wspólnym i absolutnie wyjątkowym sposobie pojmowania i interpretacji świata. Na Waszych pracach chciałybyśmy zobaczyć je jako soulmates, jako wiedźmy, jako muzy, marzycielki, syreny, jako coś więcej niż sama Florabella. A wszystko to osnute motywami tych rzeczy, które są dla nich inspiracją.

Chciałybyśmy, by Isa po zobaczeniu prac zawartych w albumie wzruszyła się i zrozumiała, że jest dla nas kimś więcej, niż Isą od Florence i keybordzistką zespołu. Mamy nadzieję, że rozumiecie, co usiłujemy Wam przekazać i udało nam się zainspirować Was do stworzenia czegoś niezwykłego.

Regulamin:

 • Wymiary kwadratowe – 20cm x 20cm – prace za małe lub przekraczające te wymiary nie będą przez nas akceptowane!
 • Grafika komputerowa – minimum 1000 px x 1000 px. Wszelkie prace zrobione na komputerze należy wydrukować w formacie 20cm x 20cm i dobrej jakości, najlepiej na papierze fotograficznym
 • Praca ręczna – 20cm x 20cm. Nie musi być to rysunek czy malunek – w tamtym roku dostałyśmy od Was prace zrobione różnymi ciekawymi technikami! Wszelkie pomysłowe materiały zawarte w Waszych pracach nie mogą sprawiać problemów z umieszczeniem ich w zwykłej kopercie, np. nie mogą być wypukłe. W grę wchodzą oczywiście wykonane przez Was fotografie!
 • Możecie wykorzystać zdjęcia dostępne w internecie przy tworzeniu pomysłowych kolaży, jednak nie chcemy, aby to była zwykła wydrukowana fotografia z jakimś podpisem – bądźcie kreatywni!
 • Możecie wysłać więcej niż jeden projekt, jednak pamiętajcie – liczy się jakość, a nie ilość!
 • PRACE PROSIMY ZESKANOWAĆ PRZED WYSŁANIEM W CELACH BEZPIECZEŃSTWA (np. gdy Poczta Polska zawiedzie)
 • Termin nadsyłania prac: 10. CZERWCA (liczy się data nadania listu)

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji zapraszamy do dołączenia do facebookowej grupy (jest to jedno z KONIECZNYCH WYMAGAŃ, aby wziąć udział w projekcie). Tam znajdziecie tez adres wysylki: KLIK

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik