Stars Do Not Take Sides – akcja koncertowa, Łódź 2019

Czas na ogłoszenie drugiej akcji, którą chciałybyśmy przeprowadzić podczas koncertu Florence + The Machine w Łodzi 15. marca! Zamknięta przestrzeń Areny stwarza doskonałe warunki pod kolejną akcję, która, podobnie jak We Will Shine A Light, opierać się będzie na elemencie świateł! Cosmic Love od lat czekało na swoją kolej, czas najwyższy, by i ten utwór – niekwestionowany faworyt z ery Lungs – uraczyć w godny sposób!

Przed rozpoczęciem piosenki Florence zawsze prosi zgromadzoną publiczność o wyciągnięcie telefonów i stworzenie ‘nieba’ z zapalonych latarek. Uznałyśmy jednak, że zwykłe białe światełka są zdecydowanie poniżej naszych możliwości i postanowiłyśmy pójść krok dalej – chciałybyśmy, by w odpowiedzi na prośbę o latarkowe niebo rozpostarły się przed nią prawdziwe konstelacje kolorowych gwiazd. Akcję nazwałyśmy Stars Do Not Take Sides, ponieważ jest ona poniekąd kontynuacją tej pierwszej, zakorzenionej w myśli 100 Years. Symbolika światła jest ściśle związana z nadzieją, a ta zajmuje szczególne miejsce na nowym albumie Florence + the Machine. Każda Wasza gwiazda to pojedynczy głos będący wyrazem konsolacji i wiary w lepsze jutro. Idąc  w myśl głoszonej przez Florence zasady: „Rewolucja ma swój początek w jednostkach”, nasze niebo składając się z pojedynczych światełek stworzy stanowiący jedną całość niezwykły gwiazdozbiór nadziei.

‘We have no need to fight

We raise our voices and let our hearts take flight

Get higher than those planes can fly

Where the stars do not take sides’

Akcja ta jest wyjątkowo prosta – Wasze zadanie polega na zapalenie latarki w telefonie i zasłonięcie jej kawałkiem specjalnej kolorowej folii, która zwykłe białe światło zmieni w barwną łunę! Folie w kolorach kosmosu – czerwonym, niebieskim, żółtym i zielonym będą rozdawanie razem z lampionami na akcję Shine A Light bezpośrednio przed koncertem. 

UWAGA!

W miarę możliwości zachęcamy Was do zaopatrzenia się we własną folię. Jeden arkusz starczy nawet na kilkanaście światełek, jeżeli zatem Wasz sąsiad na płycie bądź trybunach nie będzie posiadał „gwiazdki” możecie go nią obdarować. Im więcej fanów dołączy do akcji, tym będzie ona bardziej spektakularna! Folię możecie znaleźć w sklepach papierniczych lub internecie – szukajcie kolorowych okładek do bindowania lub transparentnych arkuszy PCV. 

A poniżej prezentujemy efekty podświetlenia takowej folii, wyobraźcie sobie tysiące takich świateł! Będzie moc!

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik