Prace nad czwartym albumem trwają!

Informacja potwierdzona u samego źródła – czwarty album Florence + the Machine nadchodzi! No, nadchodzi to może zbyt wielkie słowo, ale proces twórczy trwa, zatem możemy zaryzykować stwierdzenie, że jest bliżej niż dalej! 

Ale do rzeczy – Florence udzieliła ostatnio dość obszernego wywiadu dla brytyjskiego dziennika The Telegraph. Rozmowa została przeprowadzona w jej londyńskim domu i poruszyła wiele kwestii  dotyczących zarówno jej życia zawodowego jak i prywatnego poczynając od dzieciństwa, kończąc na ostatnich wydarzeniach związanych z wydaniem albumu ‚How Big, How Blue, How Beautiful’ oraz sytuacją po zakończeniu akcji promującej płytę. Florence opowiedziała m.in. o dorastaniu, wpływie rodziców, byciu Brytyjką, sporo treści poświęconych zostało również muzyce i stosunku Flo do niej, a także lękom oraz zdarzającym się załamaniom. Padło też tam zdanie, na które z pewnością czekają rzesze fanów:

Florence wzięła rok przerwy od koncertowania i jest na pierwszych etapach tworzenia nowego albumu. Nie chce zbyt dużo na ten temat zdradzić, ale przyznaje, że płyta będzie odkrywać ‚czarną dziurę’ w której się znalazła.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na efekty tej pracy! Miejmy nadzieję, że stanie się to szybciej niż myślimy!

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik