Prace nad czwartym albumem trwają!

Informacja potwierdzona u samego źródła – czwarty album Florence + the Machine nadchodzi! No, nadchodzi to może zbyt wielkie słowo, ale proces twórczy trwa, zatem możemy zaryzykować stwierdzenie, że jest bliżej niż dalej! 

Ale do rzeczy – Florence udzieliła ostatnio dość obszernego wywiadu dla brytyjskiego dziennika The Telegraph. Rozmowa została przeprowadzona w jej londyńskim domu i poruszyła wiele kwestii  dotyczących zarówno jej życia zawodowego jak i prywatnego poczynając od dzieciństwa, kończąc na ostatnich wydarzeniach związanych z wydaniem albumu ‚How Big, How Blue, How Beautiful’ oraz sytuacją po zakończeniu akcji promującej płytę. Florence opowiedziała m.in. o dorastaniu, wpływie rodziców, byciu Brytyjką, sporo treści poświęconych zostało również muzyce i stosunku Flo do niej, a także lękom oraz zdarzającym się załamaniom. Padło też tam zdanie, na które z pewnością czekają rzesze fanów:

Florence wzięła rok przerwy od koncertowania i jest na pierwszych etapach tworzenia nowego albumu. Nie chce zbyt dużo na ten temat zdradzić, ale przyznaje, że płyta będzie odkrywać ‚czarną dziurę’ w której się znalazła.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na efekty tej pracy! Miejmy nadzieję, że stanie się to szybciej niż myślimy!

Komentarze

Florence + The Machine w Łodzi - akcje koncertowe - dołącz do nas!SZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik