Postcards From The Song – pocztówki dla Florence + The Machine – koncert Open’er Festival 2016

postcards

 

Koncert Florence + the Machine w ramach Open’er Festival 2016 zbliża się wielkimi krokami, nadszedł zatem czas na tworzenie czegoś niesamowitego co powędruje w ręce zespołu! Już w tym momencie możemy ogłosić, że zakończyłyśmy właśnie etap wymyślania prezentów, motyw przewodni wybrany, zabieramy się zatem do roboty i jak zwykle potrzebujemy Waszej pomocy!

W tym roku postawiłyśmy na motyw podróży, towarzyszący Flo od początków jej twórczości, mający swój moment kulminacyjny w ostatniej erze. ‚How Big How Blue How Beautiful’ przedstawia nam wewnętrzną wędrówkę, zagłębianie się w każdy zakamarek swojego ‚ja’. W albumie widzimy nawiązania do ‚Boskiej Komedii’ Dantego oraz ‚Odysei’ Homera – Florence odbywa osobistą podróż po kręgach własnej wersji Nieba, Piekła i Czyśćca. Skupimy się zarówno na swoistej podróży każdego z nas – podróży w poszukiwaniu samego siebie, jak i podróży Florence poprzez wszystkie trzy ery twórczości zespołu.

Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy od razu zdradziły co dokładnie szykujemy! Póki co potrzymamy Was odrobinę w niepewności regularnie uchylając coraz to nowe rąbki tajemnicy, teraz natomiast zwracamy się z prośbą do naszych nadwornych artystów o dołożenie swojej cząstki, która stanie się częścią czegoś wspaniałego! Do rzeczy!

Tym razem weźmiemy pod lupę dwa stałe elementy prezentów od polskich fanów i złączymy je w jedność! Co mamy na myśli? Fanarty i pocztówki! Waszym zadaniem będzie stworzenie pracy w formie pocztówki, której adresatką będzie nie kto inny jak sama Florence. Co ma widnieć na owej pocztówce?

W tym momencie musicie użyć swojej wyobraźni i przenieść się w świat swojej ulubionej piosenki Florence + the Machine, bo to właśnie stamtąd wyślecie swoją kartkę. Stąd nazwa akcji – Wasze kartki wysłane będą z i od wybranej przez Was piosenki. Czy to będzie latarnia morska z Landscape, czy ociekający szampanem dom z ‚Over the Love’, upojna noc z” Howl’, a może zamglone wzgórza z ‚Long & Lost’? W tym momencie ogranicza Was tylko wyobraźnia – możecie potraktować utwór dosłownie, zagłębić się w metaforę, nawiązać do teledysku lub wyobrazić sobie swoją własną scenografię.

Wiemy, że zadanie nie jest łatwe, ale wielokrotnie udowodniliście, że dla Was nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego nasza poprzeczka stawiana jest coraz wyżej, a już teraz wiemy, że efekt będzie powalający!

Regulamin:

  • Wymiary standardowej pocztówki – 10×15 cm wydrukowane na grubym papierze
  • Grafika komputerowa – minimum 800 px x 1200 px wydrukowana na papierze fotograficznym / wywołana jako fotografia
  • Praca ręczna – 10×15 cm Nie musi być to rysunek czy malunek pamiętajcie jednak, że wszelkie pomysłowe materiały zawarte w Waszych pracach nie mogą sprawiać problemów z umieszczeniem ich w zwykłej kopercie, np. nie mogą być wypukłe. W grę wchodzą oczywiście wykonane przez Was fotografie!
  • Możecie wykorzystać zdjęcia dostępne w internecie, jednak nie chcemy, aby to była zwykła wydrukowana fotografia z jakimś podpisem – bądźcie kreatywni
  • Istnieje możliwość wysłania więcej niż jednego projektu, jednak pamiętajcie – liczy się jakość, a nie ilość!
  • PRACE PROSIMY ZESKANOWAĆ PRZED WYSŁANIEM W CELACH BEZPIECZEŃSTWA (np. gdy Poczta Polska zawiedzie)
  • Termin nadsyłania prac: 10. czerwca 2016

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji zapraszamy do dołączenia do facebookowej grupy (jest to jedno z KONIECZNYCH WYMAGAŃ, aby wziąć udział w projekcie). Tam znajdziecie też adres wysyłki: KLIK

W grupie można zadawać pytania, a my poinformujemy Was w odpowiednim momencie o adresie wysyłki.

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik