Podsumowanie projektow ŁÓDŹ 2019

PROJEKTY – ŁÓDŹ 2019:

INSIDE THE MACHINE 

Szykujemy zbiór artworków o nazwie ‘Inside THE MACHINE’, a Wasze prace mają się stać jego częścią. Chcemy, abyście w swojej twórczości nawiązali do ‘+ The Machine’, a więc Maszyny jako całości lub poszczególnej jej członków. Możecie przedstawić cały zespół, jego ulubioną część lub całkowicie abstrakcyjne podejście do tematu, nie pogardzimy też zacną beką! 

Więcej informacji: KLIK

KONKURS NA PLAKATY

Jako, że wizyta Florence + the Machine w Łodzi wiąże się z promocją ich najnowszego albumu HIGH AS HOPE, to właśnie ta płyta ma się stać inspiracją do stworzenia Waszych prac. Prosimy Was zatem o interpretacje całego HIGH AS HOPE, poszczególnych piosenek, bądź idei wiążących się z tym albumem i przełożenie ich na Wasz pomysł na plakat! Pole do popisu jest bardzo szerokie, zatem do dzieła! Spośród nadesłanych prac zostaną wyróżnione te, które mają szanse pojawić się w garderobie Florence + The Machine za kulisami koncertu. Ponadto, dla autora jednej, wybranej przez nas pracy przewidziana jest dodatkowa nagroda.

Więcej informacji i regulamin: KLIK

OPASKI KONCERTOWE

Zgodnie z tradycją, wraz z Opaski Koncertowe postanowiłyśmy przygotować fanclubowe opaski z okazji zbliżającego się koncertu Florence + The Machine na Atlas Arenie w Łodzi!

Więcej informacji: KLIK

T-SHIRTY WE WILL SHINE A LIGHT

Chcesz wyglądać super-stylowo na koncercie Florence + The Machine w Łodzi? Nic prostszego! Do naszego sklepu internetowego zostały dodane nowe T-shirty promujące akcję koncertową We Will Shine A Light! 

Odwiedź nasz sklep: KLIK

T-shirt męski We Will Shine A Light

PROJECTS – ŁÓDŹ 2019:

INSIDE THE MACHINE 

More info: CLICK

POSTER COMPETITION

More info: CLICK

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik