Paris Fashion Week 2015

f
Dzień 8 paryskiego Fashion Week zdecydowanie i bezapelacyjnie należał do francuskiego domu mody Chanel. Dyrektor artystyczny Karl Lagerfeld uwielbia zadziwiać oraz sprawiać, że jego pokazy mody są niepowtarzalne. Nie zawiódł i tym razem- w tym roku wybieg stał się… kawiarnią. Paryski Grand Palais na potrzeby jesiennej kolekcji marki przekształcono w brasserie czyli połączenie restauracji z kawiarnią o nazwie ‚Brasserie Gabrielle’ (Gabrielle to prawdziwe imię założycielki domu mody- Coco Chanel).
Na pokazie nie mogło oczywiście zabraknąć wieloletniej muzy Karla- Florence. Na co postawiła w tym roku Flo? Oczywiście Chanel + delikatna zdrada w stronę Saint Laurent!

Kostium:
Chanel Spring 2015
tumblr_nl1omoVA8p1r7ypcho1_1280

Torebka:
Chanel Spring 2015
tumblr_nl1omoVA8p1r7ypcho4_r1_1280

Buty:
Saint Laurent
tumblr_nl1omoVA8p1r7ypcho2_1280

Flo o swoim stroju:

„Dobrze jest, gdy jest ci wygodnie podczas kręcenia się tu tam podczas pokazu i spotykania ludzi. Musisz czuć się w miarę rozluźniony, szczególnie po wypiciu takiej ilości kawy!”

Dodamy, że nie byle jakiej kawy, ale genialnego espresso parzonego przez samego Baptiste’a Giabiconiego, ulubionego modela Karla.

„Widziałam chłopaka w czerwonych spodniach w paski – były po prostu wspaniałe. Urocze było również połączenie wielkiego szarego trenczu z musztardowożółtą bluzą!”

39

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik