Our Heartlines – listy i pocztówki


1482790_655005971208508_1891068633_n

 

W Heartlines Flo wykorzystuje motyw podróży, to dla niej utwór gnający ostro do przodu. ‚Podoba mi się linia serca na dłoni i myśl, że może połączyć cię z ta drugą linią i zaprowadzić do domu.’

Nasz projekt z listami i pocztówkami dla Flo i Maszyny postanowiłyśmy więc nazwać ‚Our Heartlines’. Tym sposobem pragniemy przekazać, że każdy list to kawałek nas samych, tego co mamy w sercu, a każda kartka to symbol naszego domu. Linie serca łączą nas wszystkich, przede wszystkim dzięki muzyce Florence and the Machine.

AKCJE NA OWF #1

Pierwsza część naszych akcji większość z Was była zapewne w stanie przewidzieć, lecz mimo, że nie jest niczym nowym, uznałyśmy, że nie możemy z niej zrezygnować. Postanowiłyśmy jednak nieco ją urozmaicić.

Ogłaszamy ZBIÓRKĘ LISTÓW do Florence Welch i członków Maszyny! Od CLMF trochę Was przybyło, wiemy również, że wiele osób z różnych powodów nie dało rady wysłać nam swoich wiadomości w tamtym roku, gdy kolekcjonowałyśmy listy do albumu The Story. Po raz kolejny macie szanse na przekazanie Florence swoich słów; przemyślcie je dobrze. Wiemy, jak wiele to znaczy.

TO NIE WSZYSTKO! Jak być może wiecie, Florence uwielbia pocztówki i historie z nimi związane. Dlatego prosimy, byście do koperty z listem włożyli właśnie POCZTÓWKĘ Z MIASTA/REGIONU, w którym mieszkacie! Koniecznie! Z tyłu możecie nakreślić parę słów, opisujących krótko dane miejsce (może nawet jakąś LEGENDĘ z nim powiązaną?)

Tym razem listy trafią do Florence w nieco innym wydaniu, nie w albumie. Jak? Zobaczycie! Rąbek tajemnicy będziemy odsłaniać wraz z biegiem czasu; przed Wami same miłe rzeczy! Album (tak, pojawi się również album!) zawierał będzie inne rozmaitości, ale o tym później…

CZAS na wysyłanie listów kończy się wraz z końcem MARCA, nie ma go zatem zbyt wiele. Proponujemy więc sięgnąć po ołówek i zacząć bazgrolić jak najprędzej; uwierzcie nam, zanim coś się z tego urodzi, skreślicie wszystko tysiąc jeden razy.

Natomiast jeśli chodzi o KOPERTY, mamy kilka warunków.

  1. Rozmiar koperty nie może przekraczać formatu A5 (dobrze by było, gdyby był nieco mniejszy)
  2. Mimo, iż wszelkiego rodzaju ozdabianie papieru jest jak najbardziej wskazane, prosimy, byście nie przyklejali do nich wypukłych rzeczy
  3. Prosimy NIE ZAKLEJAĆ koperty z listem! Nie ma powodów do obaw, nie mamy najmniejszego zamiaru czytać Waszych listów, jednak koperta musi pozostać otwarta.
  4. Prezenty włożone do kopert również nie wchodzą w grę. Biżuteria, ludziki z plasteliny, martwe kwiaty, prace artystyczne czy cokolwiek innego, co wpadnie Wam do głowy będą wyciągane. Brokat jest brokatem, zostać może!
  5. Ozdobioną kopertę z listem włóżcie do dodatkowej, zwykłej białej koperty, którą bez problemu będzie mogli zaadresować. Podpiszcie się imieniem i nazwiskiem.
  6. Nie zapomnijcie o POCZTÓWCE!

UWAGA! Wszystkich zainteresowanych wysłaniem nam listu prosimy o kontakt na MAILA (NIE w wiadomości prywatnej) fatmfanclubpl@gmail.com, w wiadomości zwrotnej otrzymacie ADRES do wysyłki.

Natomiast wszelkie PYTANIA dotyczące samej AKCJI (nie adresu, nie adresu) wysyłajcie nam właśnie w wiadomości prywatnej.
Pamiętajcie, macie czas do KOŃCA MARCA, spóźnialscy nie będą brani pod uwagę.

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał album, który Flo otrzymała od nas w sierpniu 2013, zapraszamy TUTAJ

Komentarze

Raise It Up - akcja koncertowa na OWF 2018 - dołącz do zbiórki!SZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik