Our Heartlines – listy i pocztówki


1482790_655005971208508_1891068633_n

 

W Heartlines Flo wykorzystuje motyw podróży, to dla niej utwór gnający ostro do przodu. ‚Podoba mi się linia serca na dłoni i myśl, że może połączyć cię z ta drugą linią i zaprowadzić do domu.’

Nasz projekt z listami i pocztówkami dla Flo i Maszyny postanowiłyśmy więc nazwać ‚Our Heartlines’. Tym sposobem pragniemy przekazać, że każdy list to kawałek nas samych, tego co mamy w sercu, a każda kartka to symbol naszego domu. Linie serca łączą nas wszystkich, przede wszystkim dzięki muzyce Florence and the Machine.

AKCJE NA OWF #1

Pierwsza część naszych akcji większość z Was była zapewne w stanie przewidzieć, lecz mimo, że nie jest niczym nowym, uznałyśmy, że nie możemy z niej zrezygnować. Postanowiłyśmy jednak nieco ją urozmaicić.

Ogłaszamy ZBIÓRKĘ LISTÓW do Florence Welch i członków Maszyny! Od CLMF trochę Was przybyło, wiemy również, że wiele osób z różnych powodów nie dało rady wysłać nam swoich wiadomości w tamtym roku, gdy kolekcjonowałyśmy listy do albumu The Story. Po raz kolejny macie szanse na przekazanie Florence swoich słów; przemyślcie je dobrze. Wiemy, jak wiele to znaczy.

TO NIE WSZYSTKO! Jak być może wiecie, Florence uwielbia pocztówki i historie z nimi związane. Dlatego prosimy, byście do koperty z listem włożyli właśnie POCZTÓWKĘ Z MIASTA/REGIONU, w którym mieszkacie! Koniecznie! Z tyłu możecie nakreślić parę słów, opisujących krótko dane miejsce (może nawet jakąś LEGENDĘ z nim powiązaną?)

Tym razem listy trafią do Florence w nieco innym wydaniu, nie w albumie. Jak? Zobaczycie! Rąbek tajemnicy będziemy odsłaniać wraz z biegiem czasu; przed Wami same miłe rzeczy! Album (tak, pojawi się również album!) zawierał będzie inne rozmaitości, ale o tym później…

CZAS na wysyłanie listów kończy się wraz z końcem MARCA, nie ma go zatem zbyt wiele. Proponujemy więc sięgnąć po ołówek i zacząć bazgrolić jak najprędzej; uwierzcie nam, zanim coś się z tego urodzi, skreślicie wszystko tysiąc jeden razy.

Natomiast jeśli chodzi o KOPERTY, mamy kilka warunków.

 1. Rozmiar koperty nie może przekraczać formatu A5 (dobrze by było, gdyby był nieco mniejszy)
 2. Mimo, iż wszelkiego rodzaju ozdabianie papieru jest jak najbardziej wskazane, prosimy, byście nie przyklejali do nich wypukłych rzeczy
 3. Prosimy NIE ZAKLEJAĆ koperty z listem! Nie ma powodów do obaw, nie mamy najmniejszego zamiaru czytać Waszych listów, jednak koperta musi pozostać otwarta.
 4. Prezenty włożone do kopert również nie wchodzą w grę. Biżuteria, ludziki z plasteliny, martwe kwiaty, prace artystyczne czy cokolwiek innego, co wpadnie Wam do głowy będą wyciągane. Brokat jest brokatem, zostać może!
 5. Ozdobioną kopertę z listem włóżcie do dodatkowej, zwykłej białej koperty, którą bez problemu będzie mogli zaadresować. Podpiszcie się imieniem i nazwiskiem.
 6. Nie zapomnijcie o POCZTÓWCE!

UWAGA! Wszystkich zainteresowanych wysłaniem nam listu prosimy o kontakt na MAILA (NIE w wiadomości prywatnej) fatmfanclubpl@gmail.com, w wiadomości zwrotnej otrzymacie ADRES do wysyłki.

Natomiast wszelkie PYTANIA dotyczące samej AKCJI (nie adresu, nie adresu) wysyłajcie nam właśnie w wiadomości prywatnej.
Pamiętajcie, macie czas do KOŃCA MARCA, spóźnialscy nie będą brani pod uwagę.

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał album, który Flo otrzymała od nas w sierpniu 2013, zapraszamy TUTAJ

OWF ACTIONS #1

It’s high time to announce first of the actions we’re organizing for the FATM’s concert at Orange Warsaw Festival. Coming or not, it’s international, so feel free to join it!

We’re collecting LETTERS for Florence and the Machine! If you want to tell them something, share some of your feelings or thoughts with them, you can send us a letter and we’re gonna put all of them together and deliver them to Flo. Last time we did something like this, it was only for Polish fans, this time Flows from all around the world are allowed to submit their letters!

They’re not going to be put in an album though. We have a different idea, but we’re not revealing any details now. You’re about to find out everything later; baby steps!

THAT’S NOT ALL! As you might know, Florence loves all kinds of postcards. That’s why we want you to put a POSTCARD FROM THE REGION/CITY/TOWN you live in into the envelope! You can also write a couple of words on the back, describing the place (or maybe a story/legend related to it?)

The DEADLINE’s on 31th March! We won’t be accepting any letters SENT after that date. Since all the letters must be written BY HAND, it’s obvious they might need some time to be delivered to Poland, so don’t worry if they don’t come on time.

CONDITIONS:

 1. The size of your envelope may not be bigger than A5 (it would be good if it was even slightly smaller)
 2. Although you are more than welcome to decorate the envelope, please DO NOT STICK anything bulging to it!
 3. Please DO NOT SEAL the envelope! We promise we won’t be reading your letters, but it has to be opened.
 4. DO NOT INSERT any GIFTS to the envelope containing the letter! All jewerly, artworks or other kinds or small gifts will be TAKEN OUT!
 5. Please insert the decorated envelope containing your letter to an extra one, which will be addressed.
 6. Don’t forget about the POSTCARD.

We also recommed you to re-write your letter on the computer in case it gets lost somewhere on it’s way to Poland.

NOTE! All of you interested in sending us a letter, please send us an EMAIL (NOT a private message) to fatmfanclubpl@gmail.com and you’ll be sent the adress you’re supposed to send your letter to.

If you have any QUESTIONS, send us them in a private message on facebook.

Remember, you have time till 31th MARCH, so you NEED to hurry up!

You can get inspired by checking out our album ‚The Story’ from 2013 here.

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik