Open’er Festival 2016 – konkurs na plakaty!

posters

UWAGA! Open’er Festival zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji mamy wielką przyjemność ogłosić konkurs, przygotowany we współpracy z organizatorami festiwalu, Alter Art.

separator

Co jest do zrobienia?

Konkurs polega na zaprojektowaniu PLAKATU promującego występ Florence + The Machine na Open’er Festival 2016!

Liczy się kreatywność – od Was zależy w jaki sposób przedstawicie czy to cały zespół, czy samą wokalistkę i jak oddziaływać on będzie na odbiorców – just keep your minds open. Może on nawiązywać do wszystkiego, co tylko kojarzy Wam się z zespołem i tworzoną przez nich muzyką.

separator

Tak jak w poprzednich edycjach naszego konkursu, istnieje szansza, że najlepsze prace zawisną na BACKSTAGE’U w garderobach artystów!

Przypominamy, że na Coke Live Music Festival 2013 prace nie tylko pojawiły się za kulisami, ale zostały zabrane przez artystów do domu! Cały zespół był pod ogromnym wrażeniem!

Flo1
Screen Shot 2014-04-19 at 13.25.48

Każda z konkursowych prac zostanie oczywiście umieszczona w albumie na facebooku naszego fan clubu oraz na stronie internetowej.

separator

Nawet jeśli nie wybieracie się na festiwal, jest to świetna okazja, by dotrzeć do większego grona odbiorców… i, kto wie, może samej Florence?

REGULAMIN

1. Wymagania techniczne:

  • Plakat może zostać wykonany ręcznie lub na komputerze
  • Format B1 w układzie pionowym (707mm x 1000mm)
  • Minimalny format 2050 x 2900 pikseli (150 dpi rozdzielczości)
  • Wersja elektroniczna powinna być przygotowana tak, aby można było drukować z niej plakat wysokiej jakości. (preferowany format pliku to pdf, eps lub ai, ewentualnie wysokiej rozdzielczości jpg/png) Prosimy o zachowanie plików źródłowych (np. jeśli ktoś z Was przygotowuje plakat w programie Photoshop, należy zachować plik psd)
  • Na plakacie znaleźć się musi logo Open’er Festival Powered by Orange (link)

logo_opener_powered_by

  • Polski akcent obowiązkowy! Czy to samo hasło ‚Poland’, czy nazwa naszej stolicy, flaga, polskie barwy – zależy to od Was. Pragniemy jednak, by fakt, że koncert miał miejsce w Polsce był oczywisty i mniej lub bardziej rzucał się w oczy. Oczywiście w granicach rozsądku :)

2. Termin nadsyłania prac: 10. czerwca 2016

3. Każdy z uczestników może zgłosić do udziału w konkursie wiele prac.

4. Mała inspiracja?

Prace prosimy wysyłać na adres mailowy fatmpolishfanclub@gmail.com. W temacie prosimy wpisać: Open’er Festival – Plakat konkursowy, a w treści swoje imię i nazwisko.

Uczestnicy wyrażają zgodę na bezpłatne wykorzystanie nadesłanych prac przez organizatorów.

Ze względu na specyfikę festiwalu organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu.

What is it all about?

As previously, there is a chance that the best artworks will be hung backstage in bands’ DRESSING ROOMS at the festival!

In previous poster competition editions, all the posters that appeared backstage, were taken home by the band! They were really impressed!

separator

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik