Opaski koncertowe – What The Hell Chapter III

Zgodnie z tradycją, wraz z Opaski Koncertowe postanowiłyśmy przygotować fanclubowe opaski z okazji trzeciej edycji ogólnopolskiego zlotu fanów Florence + The Machine What The Hell Chapter III (szczegóły na temat zlotu oraz informacje o biletach znajdziecie na tej stronie). Zbieranie zamówień na opaski rusza już dzisiaj!

Cena opaski to 7 zł za sztukę. Opaski mają długość 35 cm oraz są materiałowe i dwustronne. Do zamówienia dołączamy również zapięcie. 

Opaski będą do odbioru na zlocie 4. i 5. sierpnia 2017 r.

Jeśli jednak są osoby, które zdecydowanie nie wezmą udziału w zlocie, a chciałyby kupić pamiątkową opaskę, istnieje również możliwość wysyłki pocztą. Koszt wysyłki listem poleconym wynosi 7,50 zł (niezależnie od ilości opasek w zamówieniu). Uwaga! W przypadku nieobecności na zlocie, opaski będą wysyłane listem poleconym dopiero na początku lipca.

separator

Proces zamówienia wygląda następująco:

1. Jedna osoba może zamówić dowolną ilość opasek.

2. Osoby, które są zdecydowane na 100% proszone są o zamówienie poprzez wysłanie maila na adres fatmfanclubpl@gmail.com

W temacie prosimy wpisać: Opaski koncertowe
W treści: imię i nazwisko, liczba sztuk, *dokładny adres wysyłki w przypadku nieobecności na zlocie

3. Zamówienia zbieramy do wtorku (20.06.2017) do północy. Wszystkie zamówienia otrzymane po tej dacie nie będą brane pod uwagę.

4. Po odebraniu przez nas maila, otrzymacie maila zwrotnego z całkowitą kwotą oraz danymi do przelewu, który należy wykonać w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia.

separator

Maile, które będą miały inny temat lub nieprawidłową treść zostaną zignorowane, dlatego prosimy o dokładne przeczytanie wszystkich informacji. W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na facebooku, w komentarzach pod postem lub drogą mailową.

Komentarze

Florence + The Machine w Łodzi - akcje koncertowe - dołącz do nas!SZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik