Album ‚The Story’ 2013

1150799_578341812208258_405445331_n

P7213240 copy

 

Jak wiecie, najważniejszym prezentem, który przekazałyśmy Florence oraz Maszynie podczas Coke Live Music Festival 2013 był album z listami i pracami artystycznymi od polskich fanów. Tak jak obiecaliśmy od samego początku, album trafił prosto w ręce Flo w sobotę, około godziny 21:40, tuż przed koncertem na Coke Live Music Festival! Oto krótka relacja z przekazania albumu oraz słowa, które Florence powiedziała już podczas koncertu.

P8033959 (1)

Gdy Florence zobaczyła album była bardzo podekscytowana, wręcz skakała z radości! Gdy powiedziałyśmy jej, że został on stworzony w sercu Toskanii, nigdzie indziej tylko w samej Florencji, Florence złapała się za głowę nie mogąc uwierzyć, że jesteśmy tak oddanymi fanami. Podziwiała skórzaną okładkę z lilią, napis na tyle mówiący: Made in Florence, a następnie przeglądała go strona po stronie. W pewnym momencie zawołała również Isabellę, która była równie zachwycona! Flo i Isa obejrzały cały album, następnie przekazały go pozostałym członkom zespołu. Gdy Flo składała nam autografy, cała Maszyna stała w kółku i oglądała tę wielką książkę. Słychać było tylko: „Wow it’s so amazing! Look, it’s Isa! So beautiful!” itd.

P8033960

Podczas koncertu Florence również dwa razy wspomniała o prezencie:

„Jesteśmy niesamowicie wzruszeni waszymi obrazkami oraz słowami i tym wszystkim!”

„Kochamy was i otrzymaliśmy wszystkie wasze wiadomości oraz niesamowite listy i prace artystyczne, wszyscy jesteście bardzo utalentowani!”

Podsumowując, nasz prezent był udany, Florence oraz cała Maszyna niesamowicie się wzruszyli i oglądając album zachowywali się jak dzieci, które zobaczyły Świętego Mikołaja Radość, podskoki i uśmiechy!

Zapraszamy do galerii do obejrzenia wszystkich zdjęć zarówno podczas tworzenia albumu jak i już gotowej książki.

album1album2

Komentarze

Raise It Up - akcja koncertowa na OWF 2018 - dołącz do zbiórki!SZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik