Florence + The Machine w Łodzi – konkurs na plakaty

Drogie, Drodzy!

Ogłoszenie tego projektu nie powinno nikogo zdziwić, wszak to już nasza tradycja i nie wyobrażamy sobie bez niej kolejnego koncertu Florence + the Machine w Polsce. Tak, mowa oczywiście o plakatach!

Wasze prace zachwycają zespół niezmiennie od 2013 roku, czyli pierwszego po długiej przerwie występu FATM w naszym kraju. Plakaty autorstwa fanclubowiczów zrobiły wówczas furorę i od tej pory są już stałym elementem naszych akcji koncertowych! Za każdym razem udaje się umieścić je w garderobie zespołu (podczas OWF 2018 wyszła nam z tego nawet mała wystawa!) i wzbudzają one w Maszynie ogromne emocje! Efekt jest taki, że większość prac zostaje zabranych przez członków grupy do domu, a w zeszłym roku podpisane przez Flo artworki trafiły na charytatywną licytację a zyski z ich sprzedaży zasiliły konto fundacji Wonder Foundation. Nie może ich zatem zabraknąć w tym roku!

Co jest do zrobienia?

Jako, że wizyta Florence + the Machine w Łodzi wiąże się z promocją ich najnowszego albumu HIGH AS HOPE, to właśnie ta płyta ma się stać inspiracją do stworzenia Waszych prac. Prosimy Was zatem o interpretacje całego HIGH AS HOPE, poszczególnych piosenek, bądź idei wiążących się z tym albumem i przełożenie ich na Wasz pomysł na plakat! Pole do popisu jest bardzo szerokie, zatem do dzieła! Spośród nadesłanych prac zostaną wyróżnione te, które mają szanse pojawić się w garderobie Florence + The Machine za kulisami koncertu. Ponadto, dla autora jednej, wybranej przez nas pracy przewidziana jest dodatkowa nagroda.

Wymagania techniczne:

1. Plakat może zostać wykonany ręcznie lub na komputerze

2. Format B1 w układzie pionowym (707mm x 1000mm)

3. Minimalny format 2050 x 2900 pikseli (150 dpi rozdzielczości)

4. Wersja elektroniczna powinna być przygotowana tak, aby można było drukować z niej plakat wysokiej jakości (preferowany format pliku to pdf, eps lub ai, ewentualnie wysokiej rozdzielczości jpg/png) Prosimy o zachowanie plików źródłowych (np. jeśli ktoś z Was przygotowuje plakat w programie Photoshop, należy zachować plik psd)

5. Na plakacie znaleźć się musi logo Florence + the Machine Fan Club PL (kliknij na grafikę poniżej, by pobrać logo w wysokiej rozdzielczości). Logo może być użyte w różnych zestawieniach kolorystycznych.

6. Na plakacie musi znaleźć się informacja o dacie i miejscu koncertu

7. Termin nadsyłania prac: 25. lutego 2019

8. Każdy z uczestników może zgłosić do udziału w konkursie wiele prac.

Prace prosimy wysyłać na adres mailowy fatmfanclubpl@gmail.com. W temacie prosimy wpisać: ŁÓDŹ 2019 – Plakat konkursowy, a w treści swoje imię i nazwisko.

Please send your artworks to: fatmfanclubpl@gmail.com. In the title please enter: LODZ 2019 – Competition poster, and your name and surname.

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik