Konkurs na projekt okładki 3. albumu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uwaga uwaga!

Mamy przyjemność ogłosić pierwszy konkurs w tym roku. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejny album, zastanawiamy się czy już nagrane są jakieś nowe utwory i czy Flo zachowała swój styl z poprzednich płyt. Poza samymi piosenkami, ważną częścią jest też otoczka wizualna – jak będzie wyglądała okładka nowego dzieła?

Na tym właśnie polega nasz konkurs! Chciałybyśmy, abyście zaprojektowali okładkę nowego albumu – może to być grafika komputerowa, fotomontaż, odręczny rysunek, kolaż itp.

Poza tym, jeśli macie jakiś pomysł na tytuł albumu, możecie go umieścić na okładce (nie jest to jednak wymagane).

Regulamin:

  • Wymiary kwadratowe
  • Grafika komputerowa – minimum 1000 px x 1000 px
  • Praca ręczna – minimum 21cm x 21cm, skan w dobrej jakości
  • Format pliku: jpg, png, pdf
  • Jeśli prace tworzycie w programach typu Adobe Photoshop czy Illustrator, prosimy o zapisanie pliku zarówno w formacie psd czy ai oraz w jednym z wyżej podanych formatów. Plik, o który prosimy to tylko jpg, png lub pdf, jednak zachowajcie plik źródłowy, może nam się przydać!
  • Możecie wykorzystać zdjęcia dostępne w internecie, jednak nie chcemy, aby to była zwykła skopiowana fotografia z jakimś podpisem – bądźcie kreatywni!
  • Możecie wysłać więcej niż jeden projekt, jednak pamiętajcie – liczy się jakość, a nie ilość!

Termin: do północy 30. kwietnia 2014
Prace prosimy wysyłać na naszego maila fatmfanclubpl@gmail.com. W temacie należy wpisać: Konkurs na okładkę, a w treści (poza załącznikiem) swoje imię i nazwisko.

Najlepsze okładki zostaną wydrukowane w postaci albumowego bookletu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Flo zobaczyła Wasze prace i osobiście wyłoniła zwycięzcę, na którego czeka wyjątkowa nagroda – autograf samej Florence! Chyba więcej motywacji nie potrzeba, zatem do dzieła!

Komentarze

Raise It Up - akcja koncertowa na OWF 2018 - dołącz do zbiórki!SZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik