Just Keep Following…

‚Podoba mi się idea, że linia serca może połączyć nas z drugą osobą i w ten sposób zaprowadzić do domu. To taka hipnotyczna nić, zbudowana z ciała.’

Linie dłoni, podobnie jak linie papilarne są ściśle związane z danym człowiekiem- wskazują na jego odrębność i indywidualność. Mówi się, że nasz los, charakter, przyszłość czy przeszłość mamy zapisany właśnie na dłoniach. Florence wiele razy podkreślała, że mimo iż nigdy nie wróżono jej z ręki, zjawisko to niezmiernie ją fascynuje. W dniu 28 urodzin Flo, chcemy aby to ona sama wywróżyła sobie życzenia- i to nie z własnej dłoni, a z rąk setek (a dokładnie 350) fanów!

separator
Nawiązując do utworu Heartlines, poprosiłyśmy Was abyście przesłali nam odciski Waszych łapek. Każde odbicie miało być swego rodzaju cegiełką budującą wspólnotę wszystkich tych, dla których twórczość Florence to część ich osobowości. I tak oto z tych niepowtarzalnych i wyjątkowych elementów powstała jednolita całość.

INSTAGRAM

 

Na naszym instagramowym koncie stworzonym specjalnie z myślą o urodzinach Flo, @happybirthdayflo, możecie zobaczyć osobne odciski dłoni wszystkich osób, które wzięły udział w akcji, podpisanych jednym słowem. Tego dnia, linia serca każdego z Was będzie Waszym osobistym życzeniem urodzinowym, skierowanym do Florence. Zebrane słowa stworzą niepowtarzalną wystawę uczuć jakimi darzymy Florence.

Zobacz wszystkie prace: KLIK

PLAKAT

Heartlines_poster_final

Kliknij, aby powiększyć

Jednym z najlepszych dowodów na ukazanie wyjątkowości każdego z nas jest właśnie odcisk dłoni. Wszystkie 350 zdjęć połączyłyśmy razem, by w ten sposób stworzyć pojedynczą, dużą dłoń, która symbolizuje zjednoczenie wszystkich fanów poprzez muzykę, poprzez jeden konkretny zespół. Zespół, dzięki któremu wiele osób odnalazło siebie, swoje przeznaczenie i przede wszystkim innych ludzi, którzy dzielą takie same pasje, którzy stali się przyjaciółmi, czy nawet rodziną. Na tle dłoni znajdują się słowa, które poprosiliśmy uczestników o wysłanie, i które jednocześnie opisują co każdy z Was chciałby życzyć Florence z okazji jej urodzin.

FILMIK

Jak co roku, tak i tym razem nie mogło zabraknąć krótkiego filmiku podsumowującego całą akcję. Po raz kolejny prezentujemy Wasze odciski dłoni, które razem tworzą niesamowity efekt, jakim jest zupełnie nieprzypadkowe zdjęcie Florence z ostatniego występu w Polsce podczas Orange Warsaw Festival. W trakcie filmiku przewijają się również wcześniej wspomniane słowa-życzenia, które zadedykowaliście Florence i których spełnienie leży w Waszych rękach.

‚I’ve never had my palm read because I’m always too scared, but I like the idea of a heartline. you can connect to someone’s heartline and that would guide you home. Like a line of the flesh.’

 

Heartlines_poster_final

Click to enlarge

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik