Inside THE MACHINE – prezenty dla zespołu, Łódź 2019


Czas na projekt, mający być prezentem dla naszej ulubionej 8-osobowej ekipy. Tak, oczywiście mowa o Isie, Robie, Tomie, Lorenie, Cyrusie, Hazel, Dionne i Aku, czyli mechanizmie napędzającym Florence + the Machine. Członkowie zespołu zajmują szczególne miejsce w naszych sercach i szczerze mówiąc nie wyobrażamy sobie twórczości Florence bez tych wspaniałych ludzi! Co mamy w planach?

Zwracamy się z prośbą oczywiście do naszych nadwornych artystów, których grono z każdym rokiem się powiększa! Szykujemy zbiór artworków o nazwie ‘Inside THE MACHINE’, a Wasze prace mają się stać jego częścią. Chcemy, abyście w swojej twórczości nawiązali do ‘+ The Machine’, a więc Maszyny jako całości lub poszczególnej jej członków. Możecie przedstawić cały zespół, jego ulubioną część lub całkowicie abstrakcyjne podejście do tematu, nie pogardzimy też zacną beką! Jak swoją Ultimate Machine opisuje Flo?

„Połowa maszyny składałby się z organicznego serca zamkniętego w żebrach, druga połowa z kolei byłaby bardzo mechaniczna. Na jednej stronie znajdowałyby się ptasie pióra i gałązki, na drugiej pokryty rdzą metalem. Generalnie częściowo musiałyby to być półrzeczywiste części ciała, a częściowo maszyny. Wydawałaby sapiące, skrzypiące dźwięki, kapałaby z niej krew. W żadnym wypadku nie byłoby to przydatne ani atrakcyjne urządzenie, ale na pewno interesujące!”

Pozostawiamy Wam wolną rękę w tej kwestii! Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia!

 

Zasady:

  • Praca moze być wykonana ręcznie lub na komputerze
  • Wymiary – 18cm x 13cm – w pionie lub poziomie – prace za małe lub przekraczające te wymiary nie będą przez nas akceptowane!
  • Grafika komputerowa – minimum 1063px x 768px (rozdzielczość 150 dpi). Wszelkie prace zrobione na komputerze należy wydrukować w formacie 18cm x 13cm i dobrej jakości, najlepiej na papierze fotograficznym.
  • Możecie wykorzystać zdjęcia dostępne w internecie/czasopismach itd. przy tworzeniu pomysłowych kolaży, jednak nie chcemy, aby to była zwykła wydrukowana fotografia z jakimś podpisem – bądźcie kreatywni!
  • Możecie wysłać więcej niż jeden projekt, jednak pamiętajcie – liczy się jakość, a nie ilość!
  • PRACE PROSIMY ZESKANOWAĆ PRZED WYSŁANIEM W CELACH BEZPIECZEŃSTWA (np. gdy Poczta Polska zawiedzie)
  • Termin nadsyłania prac: 20. lutego 2019

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do dołączenia do facebookowej grupy (KLIK) (jest to jedno z KONIECZNYCH WYMAGAŃ, aby wziąć udział w projekcie), w której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje do wysyłki. Ze względu na dość ograniczony czas, prosimy Was o nie zwlekanie z wysyłką gdy juz stworzycie swoja pracę!

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik