Florence + The Machine na OWF 2022: Prezenty – There’s nothing to describe except…

Czas pandemii i izolacji na każdym odbił swoje piętno. Wiązał się z niepewnością, bezradnością oraz na wielu wymusił przeorganizowanie życia na nowo. Nikt z nas nie wiedział czy i kiedy wróci świat, jaki znaliśmy wcześniej. Florence w wywiadach promujących najnowszy album również wspomina o tym okresie i towarzyszącym lęku, że coś się dla niej skończyło, że być może nigdy nie wyruszy już w trasę.

„I often think about everyone meandering back into the world now with so much unprocessed PTSD”

Z okazji koncertu FATM na Orange Warsaw Festival chcemy przygotować dla zespołu zbiór Waszych notatek z czasów pandemii.

Pragniemy pokazać, że był to czas przeżywany kolektywnie, dla każdego inny i równocześnie ten sam. Być może macie jakieś notatki czy przemyślenia towarzyszące Wam w tym okresie, którymi chcecie się podzielić? Może to być jedno zdanie, szkic, powracający komunikat czy też wiadomość wysłana do bliskiej osoby – to już zależy od Was! Jedynym wymogiem jest, aby notatka była krótka, sporządzona odręcznie, w języku angielskim i wysłana do nas fizycznie na podany adres, znajdujący się na stronie. Jeśli macie takie notatki w formie elektronicznej prosimy o przelanie ich na papier. Format notatek nie powinien przekraczać rozmiaru A5.

Na Wasze listy czekamy do 28. maja!

Adres wysyłki:

Magdalena Stąpor Aleja Kijowska 57/36 30-079 Kraków

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik