Florence + The Machine na OWF 2022 – konkurs na plakaty

Drogie, Drodzy!

Orange Warsaw Festival tuż za rogiem! Czas na pierwsze ogłoszenie, które nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jednakże nie mogłoby tego elementu zabraknąć! Mowa oczywiście o plakatach promujących wydarzenie!

Konkurs na plakaty organizujemy niezmiennie od 2013 roku, a najlepsze prace co roku szanse zawisnąć na backstage’u zespołu. Niezmiennie robią one furorę wśród Maszyny (zdarzyło im się nawet zabrać je do domu). Nie może ich zatem zabraknąć w tym roku!

Co jest do zrobienia?
Jako, że wizyta Florence + the Machine na OWF wiąże się z promocją ich najnowszego albumu Dance Fever, to właśnie ta płyta ma się stać inspiracją do stworzenia Waszych prac. Prosimy Was zatem o wszelkie interpretacje utworów i obecnych w nich motywów (ku naszemu zachwytowi teledyski już obfitują w słowiańskie inspiracje!) i przedstawienie ich w kontekście warszawskiego koncertu!

Pole do popisu jest bardzo szerokie, zatem do dzieła! Spośród nadesłanych prac zostaną wyróżnione te, które mają szanse pojawić się w garderobie Florence + The Machine za kulisami koncertu. Ponadto, dla autora jednej, wybranej przez nas pracy przewidziana jest dodatkowa nagroda.

Zwycięskie zostaną później przekazane na akcję charytatywną zasilającą działania humanitarne w Ukrainie.

Wymagania techniczne:

1. Plakat może zostać wykonany ręcznie lub na komputerze
2. Format B1 w układzie pionowym (707mm x 1000mm)
3. Minimalny format 2050 x 2900 pikseli (150 dpi rozdzielczości)
4. Wersja elektroniczna powinna być przygotowana tak, aby można było drukować z niej plakat wysokiej jakości (preferowany format pliku to pdf, eps lub ai, ewentualnie wysokiej rozdzielczości jpg/png) Prosimy o zachowanie plików źródłowych (np. jeśli ktoś z Was przygotowuje plakat w programie Photoshop, należy zachować plik psd)
5. Na plakacie znaleźć się musi logo Florence + the Machine Fan Club PL (kliknij na grafikę poniżej, by pobrać logo w wysokiej rozdzielczości). Logo może być użyte w różnych zestawieniach kolorystycznych.
6. Na plakacie musi znaleźć się informacja o dacie i miejscu koncertu
7. Każdy z uczestników może zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie 3 prace

Termin nadsyłania prac: 23 maja 2022

Prace prosimy wysyłać na adres mailowy fatmfanclubpl@gmail.com. W temacie prosimy wpisać: OWF 2022 – Plakat konkursowy, a w treści swoje imię i nazwisko.

 

 

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik