Aukcja charytatywna – plakaty Orange Warsaw Festival 2018 oraz winyl Sky Full Of Song

Kochani! Orange Warsaw Festival już daleko za nami, jednak to jeszcze nie koniec projektu Raise It Up! Z przyjemnością zapowiadamy ostatni etap akcji charytatywnej, zorganizowanej z okazji występu Florence and the Machine w Warszawie.

Jak być może Wam wiadomo, zarówno akcja koncertowa Raise It Up, jak i dalsze projekty z nią związane koncentrowały się wokół idei GIRL POWER. Podczas koncertu wznieśliśmy w górę świecące różowe kwiatki w ramach solidarności z kobietami z całego świata, a zysk ze specjalnych koszulek koncertowych z logo akcji został przekazany na rzecz fundacji Wonder, zajmującej się wspieraniem dziewczynek i kobiet z środowisk dotkniętych ubóstwem.

W ramach Raise It Up zorganizowałyśmy również konkurs na plakaty promujące występ zespołu w Polsce. Poprosiliśmy Was o stworzenie prac obrazujących przesłanie akcji koncertowych. Spośród otrzymanych plakatów wyłoniłyśmy 10 zwycięzców, których prace zawisły w garderobie Florence and the Machine! Florence była zachwycona Waszą kreatywnością i zamysłem całego projektu!

Dziś, zgodnie z zapowiedziami, mamy przyjemność ogłosić aukcję charytatywną, z której cały zysk ponownie powędruje na rzecz Wonder Foundation!

Przedmiotami aukcji są zwycięskie plakaty Raise It Up, wszystkie z własnoręcznym podpisem Florence! Dodatkowo, na aukcję przekazujemy również limitowany winyl Sky Full Of Song/New York Poem For Polly, wydany z okazji tegorocznego Record Store Day, również z autografem!

Aukcja ruszy w piątek 27.07.2018 o godzinie 20:00 na serwisie aukcyjnym eBay i potrwa 10 dni do niedzieli 05.08.2018. Cena wywoławcza każdego z drukowanych plakatów będzie wynosić £20 (100 PLN), a plakatu ręcznie malowanego oraz płyty winylowej £30 (145 PLN).

Jeśli jesteście zainteresowani, więcej o Wonder Foundation dowiecie się ze strony www.wonderfoundation.org.uk

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik