And I have to tell you something – projekt urodzinowy

 

Oh, Patricia, you’ve always been my North Star
And I have to tell you something…

Nadszedł sierpień, a więc zapewne wiecie z jakim projektem tym razem do Was przychodzimy! Tak, urodziny Florence tuż tuż, dlatego z przyjemnością pragniemy przedstawić Wam inicjatywę, która ujrzy światło dzienne dokładnie 28.08!
Drogie, drodzy – przedstawiamy Wam projekt urodzinowy ‘And I have to tell you something…’
Co mamy na myśli? Już wyjaśniamy!

Florence od zawsze przyznawała, że jest ogromną fanką wszelkiego rodzaju notatek, zapisków, szkiców czy rysunków, a notesy, zeszyty czy chociażby zwykłe kartki to jedyne przedmioty z którymi się nie rozstaje i których nigdy nie gubi. Nawet na instagramowym koncie Florence dominują zdjęcia przeróżnych notatek czy szkiców. To właśnie z tej formy rodzą się jej największe dzieła i na tym oparty jest jej cały proces twórczy. Zamiłowanie do ‘bazgrania’ zainicjowało nawet wydanie ‘Useless Magic’ – tomiku z tekstami i poezją opatrzonego również oryginalnymi rysunkami Flo.

Tworząc tegoroczny projekt urodzinowy, chciałybyśmy zwrócić uwagę na ten ważny aspekt twórczości Florence oraz również użyć zapisków – tym razem Waszych! To właśnie one będą grały główną rolę w prezencie urodzinowym. Zadanie jest bardzo proste – podzielcie się Waszymi notatkami – mogą to być rysunki, ulubione cytaty, przemyślenia, fragmenty tekstów piosenek, własna poezja – tak naprawdę wszystko co sami uważacie jako inspirujące i co chcecie, aby trafiło do Florence.

Tak jak w utworze ‚Patricia’ Flo przekazała artystce pewną wiadomość, tak samo Wy możecie w ten sposób podzielić się z Florence czymś, co jest dla Was istotne, być może czymś, co sami tworzycie zainspirowani jej twórczością. Wszystkie wiadomości chcemy utrzymać we wspomnianym wcześniej charakterze, który jest tak bliski samej Flo, zatem chodzi nam o ręczne zapiski, szkice, bazgroły, które będą Waszym swobodnym i nieskrępowanym śladem na kartce papieru.
W dniu urodzin Florence utworzone zostanie specjalnie przygotowane na tę okazję konto w aplikacji Instagram wraz z Waszymi ‚zapiskami’.

Przykłady zapisków:

Zasady:

• Zdjęcie (lub skan) w formacie ‚instagramowym’, czyli kwadratowe, przesłane na adres mailowy: fatmfanclubpl@gmail.com. W temacie prosimy wpisać: Urodziny Florence 2018
• Zapiski/ rysunki muszą być wykonane ręcznie, w charakterze kartki ze szkicownika lub notatnika
• Na zdjęciu nie mogą znajdować się inne elementy dookoła papieru
• Pamiętajcie, że wiadomości nie mogą być zbyt długie!
Deadline: 19.08.2018
• Zdjęcia będą umieszczone na specjalnie stworzonym koncie w aplikacji Instagram, dlatego też wzięcie udziału w przedsięwzięciu tożsame jest ze zgodą na ich upublicznienie
• Jako organizator akcji mamy prawo do selekcji przesłanych prac

Komentarze

WHAT THE HELL IV - ogólnopolski oficjalny zlot fanów Florence + The MachineSZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik