Orange Warsaw Festival 2014 – akcje koncertowe

Oto zestawienie wszystkich akcji związanych z koncertem Florence and the Machine na Orange Warsaw Festival. Akcje wspierane są przez organizatorów festiwalu:
Rochstar Events i Rochstar CREW.

Zapraszamy też do dołączenia do facebookowych wydarzeń, w których na bieżąco pojawiają się wszelkie informacje związane z koncertem:

Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je śmiało  w komentarzach lub na naszym fb: fb.com/FATMFanClubPL

WELCOME BACK

Waszym zadaniem będzie przyniesienie ze sobą białych kartek z wielkim napisem WELCOME BACK, które wszyscy podniesiemy na samym początku koncertu, czyli wraz z wejściem zespołu na scenę, bez względu na to, jaka piosenka będzie rozpoczynała show. Tym sposobem pragniemy z rozmachem przekazać Florence, jak wiele znaczy dla nas kolejny koncert i jak mile widziana jest w naszym kraju. Jesteśmy przekonane, że te dwa z pozoru proste słowa przyniosą wiele radości, a także wyrażą naszą wdzięczność i oddanie zespołu!

Więcej informacji: KLIK

welcomeback2

WE’VE GOT THE LOVE

Waszym kolejnym zadaniem będzie wzięcie ze sobą.. serca! O co dokładnie chodzi? Bez owijania w bawełnę, chcemy, abyście wycięli ze sztywnego papieru czerwone serca, naskrobali na nich imię muzyka wchodzącego w skład Florence and the Machine, a następnie unieśli Wasze serca wysoko w powietrze podczas utworu You’ve Got The Love!

Więcej informacji: KLIK

ygtl

BROKAT I WIANKI

Po ostatnim występie Florence + the Machine w Polsce nie wyobrażamy sobie kolejnego koncertu bez charakterystycznych stylizacji, dlatego kontynuujemy tradycję i chcemy, abyście w dniu koncertu przyozdobili się w wianki i wysmarowali brokatem!

Więcej informacji: KLIK

b33b9f14026c11e3b93522000a1f96b2_7

Komentarze

Raise It Up - akcja koncertowa na OWF 2018 - dołącz do zbiórki!SZCZEGÓŁY

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik