Orange Warsaw Festival 2014 – akcje koncertowe

Oto zestawienie wszystkich akcji związanych z koncertem Florence and the Machine na Orange Warsaw Festival. Akcje wspierane są przez organizatorów festiwalu:
Rochstar Events i Rochstar CREW.

Zapraszamy też do dołączenia do facebookowych wydarzeń, w których na bieżąco pojawiają się wszelkie informacje związane z koncertem:

Jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je śmiało  w komentarzach lub na naszym fb: fb.com/FATMFanClubPL

WELCOME BACK

Waszym zadaniem będzie przyniesienie ze sobą białych kartek z wielkim napisem WELCOME BACK, które wszyscy podniesiemy na samym początku koncertu, czyli wraz z wejściem zespołu na scenę, bez względu na to, jaka piosenka będzie rozpoczynała show. Tym sposobem pragniemy z rozmachem przekazać Florence, jak wiele znaczy dla nas kolejny koncert i jak mile widziana jest w naszym kraju. Jesteśmy przekonane, że te dwa z pozoru proste słowa przyniosą wiele radości, a także wyrażą naszą wdzięczność i oddanie zespołu!

Więcej informacji: KLIK

welcomeback2

WE’VE GOT THE LOVE

Waszym kolejnym zadaniem będzie wzięcie ze sobą.. serca! O co dokładnie chodzi? Bez owijania w bawełnę, chcemy, abyście wycięli ze sztywnego papieru czerwone serca, naskrobali na nich imię muzyka wchodzącego w skład Florence and the Machine, a następnie unieśli Wasze serca wysoko w powietrze podczas utworu You’ve Got The Love!

Więcej informacji: KLIK

ygtl

BROKAT I WIANKI

Po ostatnim występie Florence + the Machine w Polsce nie wyobrażamy sobie kolejnego koncertu bez charakterystycznych stylizacji, dlatego kontynuujemy tradycję i chcemy, abyście w dniu koncertu przyozdobili się w wianki i wysmarowali brokatem!

Więcej informacji: KLIK

b33b9f14026c11e3b93522000a1f96b2_7

This is a  summary of what we’ve already announced regarding Florence and the Machine concert at Orange Warsaw Festival. All of the actions are officially supported by festival’s organisers:
Rochstar Events and Rochstar CREW

welcomeback2


WE’VE GOT THE LOVE

More info: CLICK

ygtl

GLITTER AND FLOWER CROWNS

After everything we’ve done at Coke Live Music Festival it’s hard to imagine another Florence + the Machine show without floral crowns and glitter so we decided to dress in the same way at Orange Warsaw Festival! We need you to put the wreath on your head and bring some glitter!

More info: CLICK

b33b9f14026c11e3b93522000a1f96b2_7

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik