AKCJA KONCERTOWA #1 – CLOTHES OFF

akcja1

 

Jak dobrze wiecie, swoistym rytuałem trasy How Big stało się zrzucanie ubrań i ogólne ciuchowe szaleństwo prowokowane przez Florence podczas utworu Dog Days Are Over. Chciałybyśmy wziąć ten element nowego show i przemienić go w coś dużo większego, a także wykorzystać ten motyw, by małym wysiłkiem nieść pomoc potrzebującym.

Do rzeczy zatem!

Tym razem nadajemy szaleństwu DDAO nowy wymiar! Chcemy by ten moment koncertu był wyrazem wyzwolenia, wolności i totalnego uniesienia płynącego z poczucia jedności, które rodzi się na koncertach Florence and the Machine w Polsce. Jedności z Florence i jedności z każdym z nas osobno! Chcemy, by Arena w Łodzi przemieniła się w jedną wielką, eksplodującą z radości ciuchową imprezę!

Florence za każdym razem zachęca fanów, by wraz z nią pozbyli się na chwilę elementu ubioru, machali nim nad głową, wyrzucili go w powietrze, rzucili go do niej, na scenę. Każda wędrująca w jej stronę bluzka i fruwający stanik budzi wybuch dzikiej radości, wyobraźcie sobie zatem jej reakcję, gdy… wszystkie bluzki, wszystkie staniki, wszystkie swetry i wszystko, co ze sobą przyniesiecie poleci w górę i wyląduje na scenie. Chcemy, by każdy z Was wyzwolił w sobie najgłębsze pokłady radości, skakał i szalał wśród fruwających ubrań, sprawiając, że będzie to najbardziej epickie Dog Days w historii zespołu! Rzucajcie je w powietrze, rzucajcie je na scenę, rzucajcie je w stronę zespołu! Zatem GDY ROZPOCZNIE SIĘ OSTATNI REFREN UTWORU DOG DAYS ARE OVER, zasypmy Florence lawiną fruwających tkanin! Chciałybyśmy, by był to totalny moment ekspresji!

Dodatkowo możecie się uzbroić na przykład w SERPENTYNY lub SZTUCZNE KWIATY – które wędrując w powietrzu razem z ubraniami sprawią, że będzie kolorowo, wesoło i jak najbardziej floręsowo! Możecie podrzucić wianek! Chyba wszyscy czujecie floręsową imprezę? Zróbmy to zatem!

Dodatkowo! (Wszystkich pełnoletnich?) zachęcamy do pozbycia się ubioru już na początku piosenki! Mówiąc pozbycia się ubioru mamy na myśli bluzki precz i szaleństwo w staniku(jak Florence!)/bez koszulki, drodzy Panowie! Kto się odważy? :)

separator

A jeśli o samych ubraniach mowa…

Robi się chłodno, grudniowy koncert odbędzie się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dlatego postanowiłyśmy, że jest to idealna okazja, by wspomóc potrzebujących. Chciałybyśmy,by ubrania, które wkrótce szybować będą pod dachem Areny, były wyjątkowe. Chciałybyśmy, byście przynieśli je specjalnie na potrzeby drugiej części naszej akcji, którą przygotowałyśmy razem z fundacją Happy Kids (www.happykids.org.pl).

Ubrania, które po koncercie znajdą się oczywiście na podłodze/na scenie/w okolicach sceny zostaną przez nas zebrane, spakowane i przekazane dzieciom z rodzinnych domów dziecka. Fundacja Happy Kids zadba o to, by zostały wyprane, wyprasowane i by w takim stanie trafiły pod choinki, by służyć osieroconym dzieciom.

Dlatego prosimy Was w imieniu swoim i Fundacji: Jeśli posiadacie element ubrania, którego już nie nosicie – czy to ciepły sweter, czy to bluzka,czy innego rodzaju okrycie – przynieście je na koncert w Łodzi. Specjalnie na koncert w Łodzi. Czy będziecie je mieli na sobie, by ściągnąć je podczas piosenki, czy osobno – to zależy od Was. To właśnie ubranie, przygotowane właśnie dla dzieci, wyleci w powietrze na Dog Days i zostanie przez nas oddane Fundacji. Miejcie na uwadze, by było ono oczywiście w dobrym stanie. Może być używane! Ważne, by mimo wszystko prezentowało się dobrze, by dobrze służyć mogło przyszłemu właścicielowi! Wszyscy wiecie, jak bardzo Florence angażuje się w pomoc chorym i potrzebującym; szczególnie dzieciom. Z pewnością myśl, że tak wspaniałe szaleństwo przemieniło się potem w akt pomocy tym, którym ta pomoc jest potrzebna, sprawi jej wiele radości. Gwarantujemy, że po wszystkim artystka dowie się o dalszym losie ubrań – o przekazie i celu naszej akcji. Stańmy się zatem wspólnie częścią czegoś wyjątkowego! Wykorzystajmy tę piękną okazję, by sprawić, że uśmiech pojawi się na tylu smutnych twarzach.

Pomyślcie ile radości możecie sprawić dzieciom na Święta, ile radości możecie sprawić samej Florence i po raz kolejny dołączcie do nas, w celu uczynienia koncertu Florence + the Machine najwspanialszym z możliwych! Zajrzyjcie zatem do szaf, wygrzebcie coś, czego mimo dobrego stanu już nie używacie… i szykujcie się do Łodzi!

UWAGA! Miejcie na uwadze to, by wybierać tylko i wyłącznie LEKKIE elementy odzieży – takie, które szybując w powietrzu i lądując na czyjejś głowie absolutnie NIE ZROBIĄ MU ŻADNEJ KRZYWDY. Żadnych kurtek z ćwiekami, żadnych ciężkich przedmiotów z metalowymi, czy plastikowymi ostrymi obiektami. Postawcie na swetry, bluzki, spodnie z dresowych materiałów – rzeczy, które nie mają szans ZRANIENIA kogokolwiek. SZCZEGÓLNIE CZŁONKÓW ZESPOŁU.

Nie macie się o co martwić – ochrona Florence, management i cała ekipa jest o akcji powiadomiona i dała nam zielone światło. Sama Flo i zespół oczywiście o niczym nie mają pojęcia i tego pojęcia mieć nie będą aż do ostatniego refrenu Dog Days podczas łódzkiego koncertu, gdy rozpęta się prawdziwe szaleństwo.

TO NIE WSZYSTKO!!!

Prosimy, by wszyscy chętni dołączyli do swoich ubrań KARTECZKĘ z adresem mailowym. Fundacja Happy Kids chciałaby każdemu z Was z osobna serdecznie podziękować. Dodatkowo,osoby które dołączą do odzieży kartkę z danymi wezmą udział w losowaniu, którego zwycięzcy otrzymają od Fundacji podarunki.

Druga akcja, która sprawi, że zespół będzie szurał szczękami po podłodze, a sama Florence zaleje się łzami (tak, to właśnie nasz scenariusz) zostanie ogłoszona już naprawdę (!) bardzo niedługo!

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik