Akcja charytatywna Raise It Up – podsumowanie

Główną akcją koncertową na Orange Warsaw Festival 2018 był projekt Raise It Up, Nasze przedsięwzięcia koncentrowały się wokół idei GIRL POWER – podczas koncertu wznieśliśmy w górę świecące różowe kwiatki w ramach solidarności z kobietami z całego świata.W ramach Raise It Up zorganizowałyśmy również dodatkowe akcje – jedną z nich była sprzedaż koszulek z logo projektu (WIĘCEJ). Kolejną częścią był konkurs na plakaty promujące występ zespołu w Polsce. Poprosiliśmy Was o stworzenie prac obrazujących przesłanie akcji koncertowych. Spośród otrzymanych plakatów wyłoniłyśmy zwycięzców, których prace zawisły w garderobie Florence+ The Machine! Florence była zachwycona Waszą kreatywnością i zamysłem całego projektu! Plakaty zostały podpisane przez Flo i powędrowały na specjalną międzynarodową aukcję charytatywną, która zakończyła się ogromnym sukcesem. Dodatkowo, na aukcję trafił również limitowany winyl Sky Full Of Song/New York Poem For Polly, wydany z okazji tegorocznego Record Store Day, również z autografem! Zainteresowanie aukcjami okazało się ogromne – licytacje trwały aż do samego końca, a plakaty oraz winyl powędrowały do takich krajów jak USA, Niemcy, Wielka Brytania, Meksyk oraz Polska!

Zysk ze sprzedaży koszulek Raise It Up oraz aukcji charytatywnych wyniósł w sumie 3 796 zł (799 GBP). Ze sprzedaży T-shirtów udało nam się zebrać 901 zł (190 GBP), a z aukcji 2895 zł (609 GBP). 

Pieniądze zostały przekazane fundacji Wonder zajmującej się wspieraniem dziewczynek i kobiet z środowisk dotkniętych ubóstwem. 

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani, więcej o Wonder Foundation dowiecie się ze strony www.wonderfoundation.org.uk


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym projekcie! Jesteście niesamowici!

Galeria T-shirtów:

 

Galeria plakatów:

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik