Akcja charytatywna – koszulki Raise It Up – Orange Warsaw Festival 2018

Kochani! Czas na ogłoszenie kolejnej części tegorocznego projektu organizowanego w ramach występu Florence and the Machine na Orange Warsaw Festival. Jak już wiecie, projekt ten koncentruje się na idei GIRL POWER, łącząc w sobie akcję koncertową oraz akcję charytatywną, którą organizujemy przy współpracy z Wonder Foundation.

Wonder Foundation to brytyjska organizacja charytatywna, której podstawowym celem jest szeroko pojęta pomoc i działania na rzecz umożliwienia i poprawy dostępu do edukacji oraz w zwiększenia możliwości zatrudnienia dziewczynek i kobiet z środowisk najbardziej narażonych na ubóstwo na całym świecie.

Jak co roku, pragniemy wykorzystać moc naszego fan clubu, by wspólnymi siłami wesprzeć potrzebujących na tyle, na ile tylko możemy! Przed nami zatem kolejny etap akcji Raise It Up! 

Z radością możemy ogłosić ruszającą dziś sprzedaż koszulek z logo projektu Raise It Up! Co więcej, kupując koszulkę – pomagasz! Cały dochód ze sprzedaży zostanie bowiem przekazany na działalność fundacji Wonder.

O aktualnych projektach organizacji można przeczytać na tej stronie.

Kupując koszulkę możecie zdecydować się na jedną z trzech dostępnych kwot donacji: odpowiednio 10, 15 lub 25 zł od sztuki. Oznacza to, że podczas kupowania koszulki możesz wybrać wysokość datku odpowiadającą Twoim funduszom. A zatem kupując najtańszą koszulkę, przeznaczasz 10zł na rzecz fundacji, natomiast przy zakupie najdroższej – 25zł.

Koszulki dostępne są na stronie: www.fatmfanclubpl.koszulkomat.eu

Zachęcamy również do przywdziania koszulek w dzień występu Florence and the Machine na festiwalu! Pokażmy, ile nas jest! <3 

AKCJA NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Jako dodatkowy element akcji chciałybyśmy wykorzystać media społecznościowe!

Celem jest nagłośnienie akcji charytatywnej oraz akcji koncertowej przewidującej podniesienie świecących różowych kwiatów podczas utworu Rabbit Heart. Chciałybyśmy, aby informacja, szczególnie o akcji charytatywnej, trafiła do jak największego grona osób. Aby wziąć udział w tej części projektu, wystarczy wskoczyć w nasz T-shirt, zrobić zdjęcie i wstawić je na swój profil na dowolnym portalu społecznościowym (facebook, instagram, twitter) oraz otagować je oficjalnymi hasztagami naszej akcji:

#RaiseItUpPoland #RaiseItUpForWomen @fatmfanclubpl @wonderfoundation

Za każde udostępnione zdjęcie przeznaczymy dodatkową złotówkę na cele charytatywne!

Zachęcamy do udziału w akcji i przypominamy o poprzednich etapach projektu:

Akcja koncertowa: KLIK

Konkurs na plakat promujący akcję: KLIK

Komentarze

Zadaj pytanie

Imię

Adres email

Pytanie

Plik